Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasi az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi az első randin nem hív meg semmire az kuka?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 12:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
42%
Nálam nem lenne kuka, de rosszpont lenne, hogy ennyire nem ismeri az illemet, hogy aki meghív, az fizet. Utána megnézném, más illemszabályokat ismer-e azért, és nem totál égő-e vele megjelenni nyilvános helyen.
2018. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem kuka, de bevallom oszinten, nekem jol esik, ha a pasi fizet ilyen helyzetben. Fel szoktam ajanlani a felezest sokszor, van aki elfogadta, ettol nem rosszabb ember. De pl most egy 37 eves ferfivel alakulnak a dolgok (en 24 vagyok es orvosis egyetemista, nem tudok dolgozni a suli mellett. Diakhitelem van, szuleimtol neha kapok, es neha azert alkalmi melokbol foleg nyaron van zsebpenzem, de ez tenyleg nem tobb mint zsebpenz.) Es pl o egy eleg nivos etterembe hivott meg, es ott azert nem merult fel bennem, hogy ne allna az en reszemet is, tisztaban van az anyagi helyzetemmel. De masik randin, mikor kavezoba mentunk, elovettem a tarcam, hogy fizessek, nem hagyta es bevallom jol esett, hogy figyel ram ilyen teren is. Cserebe azert igyekszem enis kedveskedni, pl mikor a normafara mentunk a kilatohoz, es be kellett volna ugrania keszpenzert mondtam, hogy hagyja, ket retes araba en sem halok bele... de amig nem dolgozom azert jol esik, hogy ilyen regivagasu uriember. Es amugy nem csak ebben. (Nem a penze erdekel, nem gazdag, csak nyilvan jobb anyagi helyzetben van, mint en.)
2018. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem szeretem ha fizetnek nekem az ismerkedés alatt. Egy jó darabig szeretek magamnak fizetni, mert úgy érzem, ha fizetnek az olyan, hogy akkor tartozok neki valamivel.. de az már egy egy üdítő vagy az ára lesz. Ha már kapcsolatban vagyunk ott meg kölcsönösen megy nálam. Ha pedig már komoly a kapcsolat, akkor jöhet a közös kassza.
2018. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
Aki azért jár randira, hogy meghivassa magát, na az a kuka.
2018. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 peca1000 ***** válasza:
29%

Helyzettől függ.


Ha nincs a közelben olyan hely, ahova be tudnátok ülni, akkor nem kuka.


De azért egy cukrászda, gyorsétterem általában mindenhol van, ott illene valamelyikbe beinvitálni, és meghívni a nőt valamire (süti, hamburger, ebéd, vacsora stb.).


Ha nem akarná kifizetni a nő helyett, egyenjogúságra, vagy egyéb fa....ságra hivatkozva, akkor kuka!

2018. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a miért fontosabb, mint maga a meghívás.


Miért nem hív meg?

- mert csóró és le akar húzni? (ő az "aranyásó")

- tesztelget, hogy előveszem-e a tárcám, miután azt mondta, meghív (ha én MEGHÍVOK valakit, akkor fizetem az ő részét is)

- soviniszta dacból ("ha má' annyira egyenlő akarsz lenni...)

- azért, mert felnőtt embernek néz, aki képes állni a fogyasztását, és nem akar megvenni egy kávéval (legjobb & legritkább eset)

2018. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
96%
Nőként írom hogy egy férfi ne költsön sokat első randin. Egy kávé belefér és kedves gesztus de ne költsön több ezer forintot olyan nőre akit lehet hogy többé nem is lát. Csak mert több nő is képes arra hogy ha a randi partner nem szimpatikus neki akkor csak eltűnik és nem válaszol a facebook üzenetre többé (sok fiú barátom beszámolt erről). Szomorú de ez a valóság és ilyen nőket nem érdemes meghívni.
2018. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
54%

Ebédre, vacsorára sose hívok meg nőt első randin. Mivel nem nézem őt prostinak magamat pedig nem tartom stricinek.

De egy italra vagy fagyira mindig mindig meghívom az adott nőt.

2018. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Ès akkor álltok az esőben és beszélgettek? :XD


Hogy én hàny száz embert hívtam már meg egy kávéra, colára, akitől qrvára nem akartam semmit.

Az egyszerűen része az emberi világnak.

2018. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
76%
Nem értem miért kéne a pasinak bármit is fizetni a nő helyett. A nőnek talán értékesebb az ideje?
2018. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!