Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora a legnagyobb korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a legnagyobb korkülönbség a férfi javára, ami még egészségesnek mondható egy kapcsolatban? 25/L

Figyelt kérdés

2018. júl. 9. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Az egészségnek ehhez semmi köze, a két félen múlik.
2018. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Amig jol erzitek magatokat egyutt, es kepesek vagytok kezelni az esetleges negativ kritikakat addig mindegy. Az en mostani kiszemeltem 13 evvel idosebb (24l)
2018. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Nagyjából 10 év, de nincs erre pontos képlet. Ismerek olyat, ahol 18 évvel idősebb a férj.
2018. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kb 25 év
2018. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

ez egy kicsit 22-es csapdája, mert lehet az életed szerelme 15 évvel idősebb nálad, csak vele akarod leélni az életedet, senki mással, de emiatt éppen lehet, hogy neked ki kell hagynod egy életszakaszt, mert lehet nem tudsz "átlagos" 25 éves lenni, nem az van, hogy két fiatal beutazza hátizsákkal a világot, majd lenyugszik és szép lassan családot alapít, mert lehet a 40 éves már karriert épített, hozzászokott egy ütemhez, stílushoz amiből nem tud engedni és neked igazodnod kell hozzá és mire észre veszed 25 évesen már úgy viselkedsz mint egy 35 éves, nem tudtok egy társaságba járni, mert vagy túl komolytalanok, vagy csak idősebb cuccokról tudnak beszélni, emellett rokonoktól is sok mindent kaptok, macerás lesz a házasság, gyereknevelés is. Lehet hogy ő 45 évesen lesz első apuka és 50 évesen jön az utolsó gyerek, az is lehet, hogy nem éli meg az egyetemi éveit sem és te ott maradsz 50 évesen egyedül...


Sajnos a szerelem ilyen, még így is lehet ezt az életet választod. Nálam annyiban óriási szerencsém volt, hogy a feleségem 1 évvel idősebb nálam és szinte minden egyes életszakaszt egyszerre kezdtünk el, egyetem, munka, utazás stb, egyikünk sem tartja vissza a másikat. Ha óriási szerencsém van, akkor talán még kéz a kézben is fogunk meghalni és nem az lesz, hogy az egyik 15 évig egyedül fogja leélni utolsó éveit

2018. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25 évesen max 10 év. Talán még sok is...
2018. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Kérdez meg Vajnáéket!
2018. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

19 év.

44f.

:-D

2018. júl. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nálam annyiban óriási szerencsém volt, hogy a feleségem 1 évvel idősebb nálam és szinte minden egyes életszakaszt egyszerre kezdtünk el, egyetem, munka, utazás stb, egyikünk sem tartja vissza a másikat"

Ezt a hülyeséget! Egy nő kb 10-15 évvel harabb kezd el hervadni! Láttam én már sármos orvost egy vén szipirtyóval az oldalán mert ő is ezt a baromságot vallotta hogy egyidős legyen vele... Minden pasi a fiatal szép nőket szereti és minden nő az idősebb jó hapsikat! Ez az élet rendje. Nem pedig az, amikor a szerelmi életed megragad egy általános iskolás szintjén!

2019. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!