Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig is vágytam egy értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig is vágytam egy értelmes lányra, de nem jött össze, le kellene mondanom róla?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, akivel lehet értelmesen beszélgetni, érveket ütköztetni, vitázni, akár lehet filozofikus is; aki művelt, vagy szeret műveltségi kérdésekről beszélgetni (történelem, irodalom, kultúra, művészet, vagy bármi; aki szereti a természetet-kirándulást); akivel lehet értelmes közös programokra járni és közösen élményeket gyűjteni.


Nagyok az elvárásaim? 27 évesen lehet, "fel kellene már nőnöm" és rájönnöm, hogy mindez csak álom lehet, vagy nagy szerencse kell hozzá?

Félreértés ne essék, volt már 3 párkapcsolatom, el tudtam fogadni mindegyiket olyannak, amilyen és rendkívül meg tudtam szeretni őket. Mégis a fent leírt körülmények legtöbbször hiányoztak nekem...

Érdemes lenne feladnom és más emberi tulajdonságokban meglelni a szépet, szerethetőt?

Csalódottnak és kiábrándultnak érzem magam.



2018. júl. 9. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Illene. Van ilyen nő is rengeteg, de sokkal kevesebb ilyen érdeklődési körrel rendelkező.
2018. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell lemondanod róla :) Ha nem tudsz igazán boldog, kiteljesedett kapcsolatban élni nem ilyen nővel akkor nem tudsz mást tenni, mint türelmesnek lenni és mindent megtenni hogy találj olyat. Biztos vagyok benne, hogy vagyunk jópáran ilyenek. Én is hasonló lány vagyok, én egyszer már megtaláltam, sajnos el is veszítettem. De nem adom fel a reményt, hogy találok még, te se tedd :D
2018. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En ilyen vagyok, mondjuk a muveszet, irodalom, tortenelem annyira nem all kozel hozzam.

De nyugi leteznek, kapasbol tudok ilyen lanyt mondani,nem egyet.

2018. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne, de én se találkoztam még ilyen lánnyal. :) 41F
2018. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nagyon kevesen olvasnak szépirodalmat szerintem mostanában. pláne nem történelmet, filozófiát. szóval ez tuti nehéz.


Valami egyetemi közegben lehetne könnyebb. Vagy megfelelő programokra járva talán.


De ha tényleg megszeretsz valakit, akkor amint írod is, ez úgyis mindegy lesz.

2018. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Én sem találkoztam még ilyen lánnyal. Persze olyan volt rengeteg aki ertelmesnek gondolta magát, de az nagyrészt kimerült "ami kerek azt cipeljük, ami szögletes azt gurítjuk" szintű logikaban amit megpróbált a saját művészi, nem szokványos vilagnezetevel magyarázni.
2018. júl. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
én már feladtam. a legtöbbükkel ha vitázol megsértődenk. nem képesek felfogni hogy akkor gondoloatcsere beszélgetés van, nem pedig lenyomom a másik torkán amit én látok jónak. ez mondjuk sok más emberből is hiányzik, nem csak nőkből.
2018. júl. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj mondjuk normális nőkkel esetleg. Én kb csak olyan csajokat ismerek, mint amilyet leírtál...
2018. júl. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!