Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol a jó fenébe találjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a jó fenébe találjak barátot? Lelkitársat. Értelmes emberi lényt, aki komoly kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés

Neten nem szeretnék(Facebook stb.)csak külső visz mindent...

Tik, akik jó életársi kapcsolatban vagytok írjátok le létszi hol ismertétek meg egymást??



2018. jún. 25. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
"Tik, akik jó életársi kapcsolatban vagytok írjátok le létszi hol ismertétek meg egymást??" --> Disz sit iz intörnet goldd
2018. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igazából bárhol találhatsz, ha meg tudod valakivel találni a közös hangot.. Az internetet pedig sok értelmes emberi lény használja bár tudom, hogy ez meglepő lehet számodra.
2018. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Neten.
2018. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatosan harmonikus és romantikus kapcsolatban élek az összes személyiségemmel, lehet, hogy nő is van köztük, nem tudom. :D Ha idegenekkel akarsz ismerkedni akkor menj a Marsra vagy a varánusz bolygóra. :D F
2018. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A Marsra amúgy is szerettem volna eljutni a jövőben..köszönöm válaszod..még megfontolom!!
2018. jún. 25. 20:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Úgy heti egyszer én is szívesen kiírnék egy ilyes kérdést..


Aztán mégse..


2xf

2018. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

"Ha barátot akarsz tarts kutyát"


Tőzsdecápák

2018. jún. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Utálni fogtok :D


Tinderen. 2 évig voltam fenn, vagy 20x adtam fel és töröltem le, aztán tettem vissza, 60+ szar randit ültem végig... Aztán jött ő, hasonló tapasztalatokkal és azóta sem hagytuk békén egymást. :D

2018. jún. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyári nyelvész táborban.
2018. jún. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bárhol lehetséges akár itt is.
2018. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!