Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez nem szánalmas? Szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem szánalmas? Szakítottam egy férfival, azóta olyanok akik a haverjai, ismerősei írogatnak rám ismerkedési szándékkal

Figyelt kérdés
Onnan veszem ezt hogy ismerősök, sőt az egyiknek még közös képe is van az exemmel.
2018. júl. 10. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

Bejössz nekik és bepróbálkoznak, ennyi a nagy sztori. Ezen mi a szánalmas?


A helyedben inkább azon aggódnék, hogy nem véletlenül pont ők találtak meg. Nem kizárt, hogy az exed mondott rólad vagy a múltadról néhány eléggé pikáns részletet ami nem feltétlenül alaptalan és kitaláció, így próba szerencse alapon rád írnak, hátha leszel egy éjszakára az ágybetétjük.

Tudod a férfiak, ha egy teljesen ismeretlennel csajjal akarnak "ismerkedni" az vagy azért van mert lerí a képeiről, hogy egy kis ribi (csöcs/fenékkidobás, pózolgatás combfixben, szopós szájú szelfik, erősen szexuális tartalmú megosztások) vagy, ha nem látszik rajta, de kaptak belső infót, hogy ez a csaj kapható ám erre-arra.

2018. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Velem is ezt csinálták... Én búcsúcsomagként írtam exemnek, hogy amúgy leállíthatná a haverjait, ha nem akar újra az ismeretségi körben látni, mert repülnek rám, mint légy a friss húsra.


Hát volt cirkusz belőle, ahogy hallottam. :D


Szerintem undorító. De kinek mi. Barát párja /exe tabu.

2018. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább ő mondta nekik, hogy írjanak rám, szívatásból.
2018. júl. 10. 09:59
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Jól érzed. Tiltsd le őket.
2018. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Szánalmas fazonok:(
2018. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Szívatni akarnak, tiltsd le őket. Az #1 válaszolóval meg ne foglalkozz, tudod, incel...
2018. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

#6

Ne te döntsd már el, hogy kinek a válaszával foglalkozzanak meg kiével ne.

Amennyire ismerirek ti a férfiakat... Csak megsúgom, mi is ugyanúgy kitárgyaljuk a könnyűvérűbb csajokat egymás között. Ingyenes termékmintáért pedig sokan állnak sorban, ha látják, hogy ízletes.

Vagy szerinted ugyan miért a magamutogató csajoknak van 4000+ ismerőse facen amiből 3500 férfi?

2018. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem valahol az első is elkapta a lényeget, egyszeri ágybetétnek akarnak akármilyen okból.

Ez is lehet valamiféle bosszú, csordaszellem, megalázás...Isten tudja mi van a hülye fejükben.

A legjobb ha letiltod, elkerülöd őket.

2018. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy némelyiket tényleg érdekled, de ha hordában "támadnak" és többen is próbálkoznak az mindig gyanús.
2018. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%

#8

Ezen az oldalon már megszoktam a logikátlanságot és következetlenséget. Csak a beszólogatás meg a másik személyre szabott mocskolása megy ezerrel. A felpontozások számából pedig ez a menő, a követendő.


Szerintem kevesek tudatáig juthatott el a felfedezés, hogy ha eddig nem kerestek meg ilyennel csak úgy random férfiak, most viszont csapatostul jönnek az exed haverjai, hogy mindenáron megismerjenek akkor ott bizony az exed mondott olyat amiért úgy érezhetik, hogy lehet náluk esélye.


Egy férfi meg nem foglalkozik és nem folyik bele a haverja magánéleti sérelmeibe. Ha engem kérne meg az egyik férfi haverom, hogy írogassak rá az exére szívatásból akkor kiröhögném és közölném, hogy felejtős mert nincs közöm hozzá.

Viszont, ha elkürtölné, hogy könnyű préda, simán fel lehet szedni egy keringőre és őt meg nem érdekli a dolog akkor lekettyenne az óra és lehet ráírnék. Veszteni nem vesztek vele semmit ugyebár.

2018. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!