Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem jó, ha sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem jó, ha sokat beszélünk online?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit a neten, és azóta nagyon sokat írunk egymásnak discord-on, pár órát minden este. Eddig nem találkoztunk mert én pár hétig külföldön vagyok. Viszont azt hallottam, hogy jobb kevesebbet írni, mint többet, mert így élőben nagyobbat lehet csalódni, meg könnyebb elrontani akármilyen kialakult vonzalmat. Ez igaz szerintetek?

2018. júl. 11. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez butaság. Mi is nagyon sokat beszélgettünk online, mielőtt megismertük egymást. Sokkal jobb volt úgy találkozni, hogy már egy csomó mindent tudtunk egymásról. :)
2018. júl. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Nagyon is!

Teljesen más az ha az ember interneten keresztül kommunikál. Egyik legjobb haverommal alig lehet üzenetben szótérteni. Utálok írni neki. Való életben való társalgáskor meglepetésre számíthat az ember.

Javaslom, beszéljetek kevesebbet addig ameddig nem találkoztok.

2018. júl. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Az elsővel ertek egyet nagyon.

A masodik válaszoló nagyon nagy hülyeséget ír.

2018. júl. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos vagyok abban, hogy vannak akiknél ez gondot fog okozni, pláne akik nem is erőltetik vagy kevésbé tudják megoldani a személyes kontaktot. Mi a barátnőmmel sokáig a fő kommunikációs csatorna a telefon (legalább hallottam a hangját), vagy internet volt a nagy távolság miatt, de mikor a munkám úgy engedte csak le-lefurikáztam érte, de sosem volt gond akkor sem a kommunikációval. Aztán 1,5 év után megelégeltem, kerestem a közelben egy másik melót, egy albérletet és összeköltöztünk
2018. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én, mindig csak azzal találkoztam, akivel előbb sokat beszélgettem, neten.

Az első találkozás így már mint régi ismerőssel, teljesen felszabadult volt mindig. Tudom, miben meddig lehet elmenni, mit lehet mondani, stb. Egy ilyen találkozás sem volt csalódás.

2018. júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kettő között azért nincs ilyen szoros összefüggés. A döntő az úgyis az lesz, amikor személyesen találkoztok. De attól függetlenül persze az online beszélgetés kialakíthat egy "hamis képet", főleg ha valaki hajlamos rá.
2018. júl. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igaz. A másik phaszság amit hallottam, hogy azért nem szabad, mert akkor személyesen nem lesz miről beszélni. Jézusom, akivel egy hullámhosszon vagyunk, azzal így is, úgy is egy hullámhosszon leszünk, aminek a része, hogy a végtelenségig dumálunk és egy percet sem unatkozunk együtt.


Az egyik exemmel 2 szót beszéltünk találkozóig, a másikkal a fél nyarat keléstől fekvésig (nyaralni ment, miután megismert, ki kellett várnunk azt a 3-4 hetet). A mostani párommal sem beszéltünk sokat és nem is nagyon írkálunk, mert a munkája miatt nem ér rá, de eleinte abban a pár sorban is ugyanolyan szimpatikus volt, mint személyesen. Mondjuk úgy más, hogy minden másnap együtt alszunk és a hétvégék közösek. Ha ez nem így lenne, igényelném legalább írásban a kapcsolattartást.


Ne csinálj magadnak problémát az ilyen idétlen kőbe vésett szabályokkal. Tegyétek azt, ami jólesik, a többi majd alakul köztetek. :)

2018. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!