Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Újra összejöttem az exemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra összejöttem az exemmel, nagyon jó minden, de nem tudom milyen témákat hozzak fel neki, ha online beszélünk. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Azért szakítottunk 2 hónapra, mert az őrületbe kergettem azzal, hogy 0-24 írogattam neki online, ha éppen nem voltunk együtt. Már megértem őt, nagyon gáz voltam. Mikor újra összejöttünk, ígéretet tettem (nem kérte, hanem önmagamtól), hogy nem leszek többet olyan. Viszont mostanában napi 2-3 mondatot beszélünk csak, mert a szükséges dolgokon kívül, minthogy pl. mikor talizunk, nem merek semmiféle témát felhozni :(
2017. jan. 7. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy egymást akarjátok?
2017. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak gátlásaim lettek
2017. jan. 7. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezért kérdem. Ha az ember nem tud a párjával fesztelenül viselkedni, az nem sok jót jelent.
2017. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha nincs téma, ami magától jönne, akkor nem kell beszélgetni :)

élőben több marad, és az hasznosabb!

2017. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak neten vagyok ilyen, élőben más... de nagyon aggódom, hogy nehogy megint tapadjak
2017. jan. 7. 20:21
 6/8 anonim ***** válasza:

nem kell online beszélgetni. tényleg!


a barátom néha megkérdezi, hogy hogy telik a nap, vagy egyeztetjük, hogy mikor találkozunk.

2017. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem (nőként), hogy mi szükség van online chatelgetésekre. Vannak olyan emberek, akik utálnak és/vagy nem érnek rá pötyögni napközben, szvsz szerintem sem ad semmit egy kapcsolathoz, én is falra másznék tőle. Ha nem tudtok találkozni, inkább beszéljetek Skype-on vagy telefonon (nyilván azt sem naphosszat, tegyük fel esténként), napközben pedig éld az életed ahelyett, hogy a másik körül forogjanak a gondolataid 0-24-ben.


Ha viszont tényleg ekkora szükséged van arra, hogy állandóan cseveréssz a pároddal, akkor egyszerűen nem passzoltok, úgyhogy gondolkozz el alaposan a dolgon, hiszen a szerelem önmagában még marhára nem elég egy jól működő párkapcsolathoz.

2017. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Csak a " fő címet,, olvastam el, de; nagyon nagy lehet a szerelem, ha nincsen közös téma. :/
2017. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!