Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan pótoljam azt az intimit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan pótoljam azt az intimitást, amit hiányolok a napjaimból?

Figyelt kérdés

Fél éve ért véget a párkapcsolatom. Nem a szex az, aminek a hiánya a legjobban megvisel, az alapvetően megszerezhető, hanem egy valós kapcsolat intimitása. A bizalmas viszony egymással, a simogatások, bújások, ölelkezések, önmagában egy másik test közelségének a folyamatos érzete, szex vagy orgazmus nélkül is feltöltődve, "kielégülve".


Olyat, ami csak ránk tartozik, a személyes dolgunk, kívülállókat nem beengedve ebbe a körbe, és közösen, egymástól kapjuk meg - ez erősíti az intim viszonyt a két fél között.


Ezt nem lehet családon belüli kapcsolatokkal sem pótolni, mert azok közeliek, de más jellegűen.


Kikészít ez a fajta "üresség". 25 éves vagyok, ilyen korban egy férfinek még kellenek az ilyenek, igénylem ezt a napjaimba.


Próbáltam hobbikkal, más elfoglaltásgokkal kitölteni, de nem ez az, amit keresek, így a kellemetlen érzet megmarad mellette is. Egy barát, aki lány, kevés. Egy lány, akinek fizetni lehet ilyenért, az pedig nem ezt nyújtja.


A sport, a mozgás nem jelent megoldást, az akkor jó, amikor épp történik, utána ugyanúgy semmi. Bármi, a zene is csak ideiglenesen köt le.

Hiába próbálnám kitölteni a napokban az órákat, egy mozi, vagy akármi más is jobb, ha nem így zajlik, a hiányt inkább érezhetőbbé teszik csak.


Hogyan, milyen módon pótoljam ezt ki még?


2018. júl. 13. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz ez mindig így, előbb-utóbb érkezni fog az életedbe valaki, aki kitölti ezt a fajta űrt. Addig pedig lefoglalhatod magad olyan dolgokkal, amikkel szívesen foglalkozol.


Magam tapasztalatából kiindulva, én akkor találtam rá a páromra, amikor azt a görcsösséget, hogy párt kell találnom, letettem.

2018. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
esetleg keress új csajt az mért nem jó?
2018. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kapcsolatot keresel, akkor sehogy
2018. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerezz egy aranyos lanyt van eleg sok csak bujkalnak,nekem sincs 6 honapja baratnom nekem is hianyoznak ezek a dolgok es keresem azt akivel ezek megvalosithatoak
2018. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
vagy vegyél egy nagytestű kutyát. a haveromnak az van, bernáthegyi. ha náluk vagyunk és jól berúgok mindig melléfekszem és ölelgetem. persze tiszta szőr meg nyál lesz a ruhám de olyan jó érzés!
2018. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
minden férfi vevő a szexre,ebben nem értem mi lehetne hiányod
2018. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez neha nalam is elojon(mondjuk en csaj vagyok es elvileg erzelmesebb, de sztem ez hulyeseg), aztan megolelgetem a kiskutyam, es elmulik. :D
2018. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#2 Nyilván, keresek, de ez nem olyan egyszerű. Én is megadok egy normál szintet, amit viszont is várok, és ebben a korosztályban kevés lány van egyedül, aki komolyan vehető ilyenben. Aki külső és belső tulajdonságaiban is értékes, érthetően nincs egyedül.

Nincsenek szigorúan meghatározott, körülírt elvárásaim egyik terén sem, de elég kudarcosak az eddigi próbálkozásaim a párkapcsolat kialakítására.


#4 Hol keressem?


#5 Képzeld, ez bennem is felmerült, a probléma az, hogy nagyon meg tudom szeretni a háziállataimat, és minden eddigi állatom elvesztése fájdalmas volt. Ezért, amíg nem lesz legalább olyan hosszú életű kutya, mint én, addig nem lesz újabb.


#6 Ez miben válasz a kérdésben írtakra?

2018. júl. 13. 13:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezeket a dolgokat csak egy kapcsolatban kaphatod meg, nem tudod máshonnan pótolni.

Vagy egy újabb kapcsolat, ami pozitív megoldás,

vagy a másik út, hogy idővel kifakulnak ezeknek az élményeknek az emlékei is, így egy idő után már nem is tűnik fel hogy hiányzik valami.

Én ez utóbbiban vagyok, 40 évesen, 25 hónapja ért véget a kapcsolat. Kb. 1,5 év volt borzalmas ilyen szempontból. Aztán egyre halványultak az általad is leírt érzések, élmények emlékei. Mára eljutottam odáig, hogy már nem hiányzik, és nem is tudnék beengedni senkit az életembe, nem bíznám rá senkire még az olyan alapveető információkat hogy pl. ma mit fogok csinálni, mikor érek haza stb. Nemhogy a bensőbb dolgaimat...

2018. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Intim mosakodó géllel. :D
2018. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!