Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire nehéz megőrizni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz megőrizni az intimitást a kapcsolatban mikor már vannak gyerekek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz gyerekek mellet megmaradni férfinak és nőnek, vagy kész, vége, onnantól már "Anyamaci" meg "Papamaci" van aki egész nap gürizik hogy jó legyen a gyerekeknek aztán örülnek ha hullaként zuhannak éjszaka az ágyba?


Kicsit félek, mert a Feleségem jelenleg sem az a fajta aki igényli az együttlétet, vagy hogy csak ledőljünk és beszélgessünk, sok vitánk van belőle, és nem tudom mi lesz ha jönnek a gyerekek.


Nyilván megértem hogy ha fáradt meg minden akkor a gyerek fontosabb lesz, de ha most sem képes odafigyelni rá akkor utána mi lesz?


Lehet én is kevésbé leszek megértő, aztán én leszek a szar alak ha félre kacsintok vagy inkább bárhol leszek, csak ne otthon, mert úgyis csak a "kollégám" vár otthon.


Tapasztalatok?



2015. jún. 29. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nincsenek gyerekeitek de már nem igényli,nem lenne érdemes még váltanod?
2015. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Válts szerintem is! Ebből csak bonyodalmak lesznek, meg egy újabb kérdés itt, miszerint félreháltál.
2015. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát, ez a dilemmám, hogy 10 éve vagyunk együtt, több dolog miatt egy vagyok köteleződve felé (házasság, ház), és nagyon szeretem, a legszebb lelkű ember a földön, csak éppen ez az egyetlen egy hibája van.


És mennyit ér ez? Inkább legyek együtt egy önzőbb, vagy nagyképűbb, vagy lustábbal, csak mert jobb a szex velük?


Csak hát nem tudom, mennyire tudom elfogadni hosszútávon ezt.

2015. jún. 29. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Vele próbáltál már meg erről beszélgetni? :) Milyen régóta tart ez az állapot? Lehet, hogy csak van valami olyan személyes problémája, amit nem szeretne megosztani veled csak úgy - és ez rámegy a szexre is, mert nem igényli. Beszélj vele! Sajnos - hiába mondják, hogy a szex nem minden - egy házasságnak igenis nagyon fontos alappillére. Plusz az érdemleges beszélgetés/kommunikáció. Ezek nélkül egy kapcsolat halálra van ítélve már a kezdetektől...
2015. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát nagyon nehéz, mióta gyerekünk van, nem szexelünk, vagy heti 2 de az is egy perc, mert a párom addig bírja, szval én szeretnék egy olyan pasit aki jól megdg dehát ez van
2015. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!