Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szemeznek velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szemeznek velem a csajok?

Figyelt kérdés

Sokat mozgok városban, igaz nem BP, hanem egy megyeszékhely. Ilyenkor mindig próbálok szemezni a nőkkel akik szembe jönnek az utcán, vagy bárhol. De rám sem néznek, most nem tudom azért mert nem nézek ki jól (bár állítólag jól nézek ki, és én is annak tartom magam, úgy 4/5 nek, átlagostól picit jobbnak)

vagy pedig mindenki siet és ezért nem néznek rám.

Olyan jó lenne valakivel ismerkedni.


25 F



2018. júl. 14. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyobb esélyed lenne zárt helyeken. Pl. Bank, munkaügyiközpont, adóhivatal, rendelő.

Igen, amúgy mindenki megy valahova.

2018. júl. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne áltasd magad: Egyáltalán nem nézel ki jól.
2018. júl. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbálkozz zárt helyeken. Magamból kiindulva én soha nem nézem az embereket út közben.
2018. júl. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon magyon keves ember nez a szemedbe az utcan. En folyamat keresem a szemkontaktust mindenkivel, es ezt tapasztaltam. De ahogy az elozoek mondtak zart helyen, ahol csak osszeakad a szemetek a csajszival sokkal konnyebb :)
2018. júl. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jó ez a szemezés semmire. Ha nem nézel ki 10/10-esnek akkor legjobb esetben csak egy undortól eltorzult fintor lesz a válasz ha rád is néznek. Vagy odasúg a barátnőjének valamit és vihognak mint a hiéna.
2018. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

oké, hogy akkor nem 10/10, de hogy a fenébe van a nálam sokkal rondább csávóknak is nője?

ezt nem értem, azok is valahogy megismerkedtek

egyébként meg ha 10/10 es nő vagy akkor várd el hogy 10/10 es csávód legyen

van aki rosszabbul néz ki nőben mint én férfiban és mégis jobbat akar, érdekes :D

2018. júl. 14. 14:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy mit ragozol a témán. Amikor valaki jön veled szemben az utcán, akkor a külsőd alapján leszel szimpatikus vagy nem szimpatikus neki és ez alapján fog veled szemezni. Ha nem szemeznek veled, akkor nem nézel ki jól.

Ennyi a sztori.

2018. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!