Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valaki állítólag jóképű,...

Ha valaki állítólag jóképű, és gyakran szemeznek vele a csajok (buszon, egyetemen, kocsmában. Bárhol), de félénk és nem mer odamenni a lányokhoz. Van esély hogy majd csaj szólítja le őt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, sokszor van, hogy a nő kezdeményez először
2013. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hole Hunter ***** válasza:
Van rá esély. Sőt arra is van esély, hogy az életben egyszer pasi lesz belőle...bár a kor előrehaladtával ennek esélye exponenciálisan csökken.
2013. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És majd a csaj foja megdugni is.
2013. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van. hozzám odajönnek
2013. dec. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van Velem is volt ilyen. De sokkal jobb ha van inkább tököd és mégis oda mész. Ez azért ritkább, mert a lányok többsége gyáva illetve azt mondja, hogy ez a férfi dolga. (Itt szintén gyáva, csak nem ismeri be. :D )
2013. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok és bírom a kezdeményezőképes domináns csajokat, legalább tudom h az ágyban is domináns :P

csak kevés van belőlük sajnos pedig énis szemezek sok csajjal, mosolyognak de semmi... szórakozóhelyen meg nem megyek oda mert utálom h ott ül 5 csaj de nekem csak az egyik kell minek jópofizzak 5-el? meg ott beszélni se lehet. máshol meg nehéz normális bezsélgetést kezdeményezni. a csajok meg úgyis tudják h velük ellentétben a fiúk nem küldik el a francba őket ha leszólítanak valakit.

2013. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nincs igazad, nekem a barátnőm pl a munkában rendkívül domináns, a személyisége is olyan.. De a szexben nem viseli el, hogy ne én irányítsak.
2013. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!