Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alacsony vagyok és a szociális és kommunikációs képességeim is a béka segge alatt vannak, akkor esélytelen, hogy barátnőt találjak?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok 165 cm magas.Mindenki azzal vigaszal,hogy a magasság nem olyan fontos,a kommunikáció kell ahhoz,hogy felszedjek egy jó csajt.De a kommunikációs képességeim a magasságomnál is sokkal gyengébbek.Extrém extrovertált vagyok.Soha nem szólok magamról senkihez,csak ha kérdeznek.De ha kérdeznek,akkor is csak igen-nem-eket tudok válaszolni.Zavarban vagyok,ha idegen emberrel kell beszélnem.Sokszor attól is izgulok,ha a boltban egy kenyeret kell kérnem.Talán autista is vagyok,nincs róla papírom,de olvastam az autozmisról és a nagyrésze stimmel rám.Ha idegennel kell beszélnem,zavarban vagyok.Egy lányhoz nem merek odamenni,hiszen az is problémát okoz,hogy segítséget kérjek a boltban az eladótól

2018. júl. 14. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Így van.
2018. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Először is a fogalmakat tanuld meg helyesen használni:

"Extrém extrovertált vagyok.Soha nem szólok magamról senkihez,csak ha kérdeznek."


Másodszor olvass önsegítő cikkeket/könyveket, ha hajlandó vagy, akkor meg menj el pszichológushoz, és derítsd ki, mi az oka annak, hogy ilyen vagy. Ha megvan, akkor már tudsz vele mit kezdeni. Addig meg tedd félre a csajozást, amíg magadat nem teszed rendbe.

2018. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Pont hogy introvertált vagy, elírtad.

Sajnos így tényleg nehéz lenne nagyon. Max annyit tudsz csinálni, hogy megpróbálsz eljárni helyekre, ismerkedni, de ez nagyon nehézkes, és ahhoz hogy ebből nő legyen, ez egy hosszú folyamat, annyira, hogy nem éri meg annyit gürcölni. Én is introvertált típus vagyok egyébként, bár az utóbbi időben kicsit javultak a szociális képességeim, de messze nem az igaziak, és mivel pár haveromon kívül nincsen szociális köröm, így nagyon nem is tudok honnan megismerni bárkit is, eddig netről volt egy kapcsolatom.

Egyébként a netet próbálhatod meg, de ott is a nagy számok törvénye játszik, több 100 as nagyságrendekben kell gondolkodni alaphangon.

Na meg azt tudod tenni, hogy megbékélsz a helyzettel, és megpróbálod egyedül is jól érezni magadat, és abból építkezni, ami adott, pl. hobbik, sport, bármi amit szeretsz csinálni. Én is így vagyok, a saját dolgaimra koncentrálok, ha kanos vagyok akkor meg kiverem azt annyi. Nem mondom hogy néha nem tör rám hogy jó lenne valami nő, de alapjáraton teljesen jó és olyan életet tudok élni, amilyet akarok.

2018. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Aki nem jár bulizni és nincsenek barátai,annak nője sem lehet?
2018. júl. 14. 22:22
 5/13 anonim ***** válasza:

Gyakorolni kell ezeket az élethelyzeteket. Pszichológus is rád férne.


Ja és autizmus, amire te gondolsz.

2018. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
De lehet nője; de aki az igen-nemen kívül mást nem bír kinyögni, az mit vár, hogy a lányok sorban fognak állni, csak hogy őt szórakoztassák?
2018. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell bulizni, annyi más lehetőség van. Lehet túrázni, sportolni, extrém sportolni, ezek is összehozhatnak más emberekkel, most hétvégén van pl. a MondoCon, az megint egy más típusú érdeklődési kör...
2018. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

"... a magasság nem olyan fontos..."


Jaja, persze-persze, a súly sem, az izom sem, az arcszerkezet sem, a státusz sem, a melóhelyi pozíció sem, az eddig elért eredmények sem.

2018. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem,kell papír,ilyen vagy és kész
2018. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha eladóhoz nem mersz hozzászólni, akkor neked jelenleg nem a csajozás a legnagyobb problémád. Ha esetleg lenne is barátnőd, mit csinálnál vele? Otthon ülnétek kussban (mert barátaid, haveri társaságod sincsen) és bámulnátok egymást?


Amúgy meg szakember + önfejlesztés.

2018. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!