Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alacsony vagyok és a szociális és kommunikációs képességeim is a béka segge alatt vannak, akkor esélytelen, hogy barátnőt találjak?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok 165 cm magas.Mindenki azzal vigaszal,hogy a magasság nem olyan fontos,a kommunikáció kell ahhoz,hogy felszedjek egy jó csajt.De a kommunikációs képességeim a magasságomnál is sokkal gyengébbek.Extrém extrovertált vagyok.Soha nem szólok magamról senkihez,csak ha kérdeznek.De ha kérdeznek,akkor is csak igen-nem-eket tudok válaszolni.Zavarban vagyok,ha idegen emberrel kell beszélnem.Sokszor attól is izgulok,ha a boltban egy kenyeret kell kérnem.Talán autista is vagyok,nincs róla papírom,de olvastam az autozmisról és a nagyrésze stimmel rám.Ha idegennel kell beszélnem,zavarban vagyok.Egy lányhoz nem merek odamenni,hiszen az is problémát okoz,hogy segítséget kérjek a boltban az eladótól

2018. júl. 14. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az exem pont 165 cm magas és sosem volt gondja a nőzéssel. Viszont valóban intelligens, jó humorú és jó stílusú pasi. Ő is introvertált, de ha megismered, lenyűgöző karakter. Ezt azért írtam, hogy önmagában a magasság még nem végleges probléma.

A túlzott introvertáltság már igen, az autizmus pláne, bár amiket leírtál, nem utal autizmusra. (tudom, ilyen gyereket nevelek)

2018. júl. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd vagy max. süket-némákkal, tanuld meg a jelbeszédet. :D
2018. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

saját érdeklődési körben fejlődj.de ne erőltesd a túlzott ismerkedést vagy

csajozást.azok jönnek maguktól.keress bármit ami érdekel és annak nézz utána.

menj el azokra a helyekre ami velük összefüggésbe van.

és önmagad beskatulyázása sem jó dolog .olvasd ezt el.


[link]

2018. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!