Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy a férfiak csak ilyen nőkkel találkoznak, miközben a környezetemben inkább a "kivételek" vannak?

Figyelt kérdés

Ezt az egyik itteni kérdésből idézem:


"Viszont a másik problémám az hogy én korosztályommal én nem szeretnék ismerkedni. 18-25.ig, mert ezeknek a nőknek se életcéljuk sincsen, se tervük az életben, se egy normális elképzelésük. Most tudom persze vannak "kivételek" biztos. Én nem találtam még 1-et sem."


És nem ez az első alkalom, hogy ilyen véleménnyel találkozom ezen az oldalon, sőt. Pedig az én környezetemben inkább az a jellemző, hogy az ebben a korosztályban lévő nők tanulnak, dolgoznak, határozott elképzelésük van róla, hogy mit akarnak. És a többségük egyedülálló, ezt még hozzátenném.


Szóval hogy van az, hogy a férfiak sose találnak maximum 1-2 kivételt, aki nem az idézetnek megfelelő nő, míg én inkább az ellenkezőjét tapasztalom? Az ő társaságukkal, válogatási módszerükkel van baj, vagy én vagyok túl jó helyen?


2018. júl. 15. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom az nem futott át az agyadon, hogy a te kivételeid miért egyedülállók...talán, mert egoisták, karrieristák, sznobok vagy egyszerűen csak lehetetlen elváráshegyeik vannak a férfiakkal szemben.
2018. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

"mert ezeknek a nőknek se életcéljuk sincsen, se tervük az életben, se egy normális elképzelésük."

Ezt én sem így látom. A legtöbb ilyen korú lánynak valóban van életcélja: keresni egy magas életszínvonalon élő férfit és összejönni vele.

A határozott elképzelések az egyetemen pedig rendszerint csak addig tudnak működni amíg élvezik a szülői hátteret. De mi van, ha ez nem adatik meg már neki egyetem után és nem veszik arra a munkára amit magának elképzelt.

Ez az "eltervezem előre az egész életemet" hozzáállás semmivel sem jobb mint amikor 10 évesen álmodozik mindenfélét egy gyerek. Ahogy én eddig láttam, a sikeres élethez nagyrészt szerencse kell. Jó helyen jó időben kellő kapcsolatokkal.

2018. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem részben az is a gond, hogy sokan nem járnak nyitott szemmel, pedig lehet, hogy akit keresnek vagy megfelelne számukra az pont ott él valahol a közelükben, csak nem veszik észre. Hiszen sokszor van így, hogy az ember mindenhol keresi a megfelelőt, belemegy távkapcsolatokba is stb., aztán végül egy olyan emberrel jön össze, aki mindig ott élt a közelében, csak eddig nem vette észre.
2018. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon sokban függ szerintem a közegtől, amiben mozog. Csúnya, végletekben gondolkodó általánosító példaként: a segédmunkás érettségi nélküli srác valószínűleg olyan közegben mozog, ahol hozzá hasonlóan másnak sincs érettségije és más is fizikai munkával keresi a kenyerét, a nők is manikűrözgetnek vagy bolti eladók, de különösebb céljuk nem igazán van a mindennapi megélhetésen túl, csak vannak a világban. Az ilyen nyilván az idézeted szerinti példát látja maga körül, míg mondjuk valaki, aki egyetemre jár, az valószínűleg nem ismer közelebbről manikűrös lánykát, őt inkább veszik körbe a céltudatos, törekvő lányok, akiknek határozott elképzelése van a hogyan továbbról, és ez utóbbi esetben nyilván a "kivételekből" fog többet ismerni.


Valószínűleg mindkét példában szereplő ismer egy-két kivételt a maga szempontjából, de nem az alapján fog általánosításokat levonni, és tegyük fel, hogy ugyanabban a városban élnek, mégis két nagyon különböző képet fognak alkotni a világról, egyszerűen azért, mert teljesen más részét ismerik.

2018. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért van mert könnyebb rinyálni és másokra irigykedni. Aki felemeli a seggét a számítógép elől és kimegy az utcára annak majd felnyílík a szeme

Addig marad a siránkozás.

2018. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

A "kivételeknél" általában a másik szélsőség van: karrier, és más semmi/ bradpitt kell, izmosan, sok pénzzel, mert nekem ez JÁR.


De a céltalan lányoknál is megvan a jópasi pénzzel cél, de ők még a "én is keresek, nekem is van munkám, keresetem" látszatra sem adnak.

2018. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Probléma már az oktatásban keletkezik, beléjük nevelik, hogy vezetők lesztek, sokat fogtok keresni, stb... s mivel azt hiszik, hogy csak azért mert egyetemre járnak, ez alapból jár, hisz ott is ezt mondták, akkor mivel szép is vagyok (pláne 1-2 tinder egonövelés után), akkor jön majd a bradpitt is. Kész is a nekem JÁR, mert megérdemlem filozófia, csak azt elfelejtik mondani, h a pénzért az emberek 90%-nak tenni kell, ugyanúgy a hapsiért is. Majd felnőnek előbb utóbb...
2018. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!