Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy itt egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt egész nap csak megy a nőgyűllet, amikor azt látom a környezetemben, hogy az ocsmány fiúk újra virágkorukat élik? Kövér hentes, ocsmány raszta hajú munkanélküli stb. ismerőseimnek fullos csajai vannak.

Figyelt kérdés
Nem lenne egyszerűbb kimenni és próbálkozni?

2018. febr. 24. 00:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Akkor kimegyek és próbálkozok. Ja nem, van csajom. Pics@ba...
2018. febr. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
45%

Mit értesz nőgyűlölet alatt? Csak, mert az, hogy a pasik egy része értelmesen leírja a tapasztalatait vagy kritikát fogalmaz meg, az NEM EGYENLŐ a nőgyűlölettel. Ha egy kérdésben egy pasi a nőkről kérdez, akkor értelemszerűen a nőkről fogok írni és nem a férfiakról. Pedig mindkét kategóriában vannak bőven negatív tapasztalataim.


Ha pedig jobban körülnézel az oldalon, igazából a férfigyűlölet megy teljes gőzzel. Simán beskatulyáznak férfiakat nőgyűlölőnek, lúzernek, szűznek. A női hozzászólások általában 50% felettiek, akkor is, ha fröcsögésből állnak. A férfi hozzászólások 50% alattiak, akkor is, ha normális hangnemben íródtak.


Az meg vicc, hogy az ocsmány fiúk a fénykorukat élik. Nekem is van kövér ismerősöm, akinek van barátnője, meg mellette egy elég jövedelmező gazdaságuk. A rasztaság menő egy szubkultúrában. Ilyen esetekre felesleges azt az állításod alapozni, hogy az ocsmány pasiknak fénykoruk van...

2018. febr. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%

Én sem látom azt a szörnyű nagy nőgyűlöletet. Ha valaki leírja azt, ahogy ő látja a dolgokat, az már automatikusan nőgyűlölet, ha van rá ok, ha nincs?


Én már próbálkoztam egy csomót, most már a nőkön a sor. :)

2018. febr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
62%
Nem nőgyűlölet van, csak pár élettelen phasz amiatt a cringe, kínos, inadekvát viselkedése és közeledése miatt azt kapja, amit megérdemel, aztán azt ráhúzza az összes nőre. Ez az oldal hemzseg a szociális analfabétáktól, akiknek nagy része olyan férfi, aki nem éri, hogy mi a gáz és a szánalmas abban, amit leművel, emiatt pedig azt sem látja be, hogy nem a világ hülye.
2018. febr. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

"Én már próbálkoztam egy csomót, most már a nőkön a sor. :)"


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2018. febr. 24. 01:44
 6/30 anonim ***** válasza:
57%

#6: A válaszaidban sorban belekötsz minden férfiba, még azokba is, akik csak néhány nőről írnak valamit. És számodra instant lúzer lesz mindenki (ahogy a #4-es válaszomban írtam), aki nem szimpi választ ír, még akkor is, ha kapcsolatban van és semmit sem tudsz az illetőről.

Te nem érzed, hogy van valami gáz abban, amit csinálsz?

2018. febr. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
53%

Nem igazán érzem, mivel nem kötöttem bele senkibe. Azzal van baj, aki magára veszi, nem velem.


Amúgy te és az 58%-os pajtid az oldal fertője, ha nem tűnt volna fel, kb ti ketten ha ki lennétek innen irtva, nem kötekedne senki senkivel, meg nem menne a hiszti. Csak hét hülye farok vagytok, aki mindenbe belepofázik, ha a kis világképével nem tudja összeegyeztetni. Figyelem a munkásságotokat, elég nevetséges.

2018. febr. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
48%

#9: Hmm, egy másik kérdésnél pl. lazán lúzereztél egy csomó pasit. Minden este leírod, hogy a férfiak rinyálnak, de nőkre nem írsz ilyet. Nem veszem magamra, mégis a fejemhez vágtál már dolgokat.


Attól, hogy egyes felhasználók nem esnek tőled hasra és nem nyomják oda minden kérdéshez a sablon válaszaid, hogy mennyi férfi lúzer és mennyi férfi rinyál, még nem leszünk az oldal fertői. Képes vagy megfogalmazni, hogy miért lennék az oldal fertője?

Öhm... Ha válaszolok a kérdésekre, mint ahogy TE is, akkor farok leszek? Mert a logikád alapján, pont akkora farok vagy, mint én. Még a statisztikákat is tagadod, mert nem illenek a világképedbe. Ha figyeled a "munkásságom", mutatnál valamit, amit tagadtam és tény?

2018. febr. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
A hentes gondolom viszi haza a drága füstölt kolbászokat meg husokot ami elég csabito
2018. febr. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
28%
Kamu a kérdés. Soha egyetlen ocsmány férfit sem láttam nővel, ahogy te sem.
2018. febr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!