Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Omegle-n beszéltem egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Omegle-n beszéltem egy lánnyal még tavasszal, vajon rátalálhatok újra?

Figyelt kérdés

Sajnos keveset tudok, Vivien Laura a két keresztneve tavaly diplomázott médiából és svédül tanul, budapesti, 23 éves. Én voltam aki nem perverz, gépészmérnöknek tanul. Ha te vagy, vagy tudod ki lehet légszi segíts, h beszélhessünk.

(Igen, csak most jöttem rá, h ide kiírhatnám ezt)



2018. júl. 16. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ja vele asszem én is beszéltem, irtó jót szexcseteltünk:D
2018. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Veszett ügy. Anotalkon se találsz többé senkit.
2018. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Facebookra írd ki és ott biztosan látni fogja. Nem lehetetlen ügy, mert minél több megosztásod lesz, annál valószínűbb hogy ő is látni fogja valamelyik ismerőse által.
2018. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem valsznű, hogy ez segít, de nekem egyszer volt már, hogy tök véletlenül pont ugyanazzal az indiai sráccal beszélgettem órákat, akivel már előtte 2-3 évvel is chateltem egyszer.
2018. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!