Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az, hogy 23 evesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy 23 evesen visszasullyedtem erre a szintre es szerelmes vagyok egy tinilanyba akivel meg sosem beszeltem?

Figyelt kérdés

De nem gyengen zugtam bele. Teljesen beleszerettem total kivagyok, szinte maniakusan folyton csak ra gondolok.

Lattam parszor az utcan tobbszor ugyanott. Megtudtam ki o, hogy hivjak megkerestem a profiljait interneten es egyfolytaban ot nezem. Folyton rola fantazialok. 15 evesen csinaltam ezt utoljara.

Hihetetlenul szep a lany, a kulseje miatt van az egesz meg ugy a kiszgarzasa teljesen megfogott ahogy jart-kelt, meg sosem lattam ennyire szep lanyt. Tudom, hogy sok lenne meg a jelentkezo rajtam kivul. En egyebkent nem nezek ki rosszul, sot. Talan 23 helyett max 20nak nezek ki de engem ez nem igazan zavart.


Van egy kis problema a dologban. Nekem baratnom van. 3 eves kapcsolat. Az utobbi honapokban romlott meg nagyon azelott ra sem neztem mas lanyokra, bevallom a szakitason mar nagyon sokat gondolkodtam de meg nem leptem meg mert igazabol annyira "megszoktam" mar a baratnom, de mar max csak baratok vagyunk akik rengeteget veszekednek. Most nem keverem bele miert jarja a veget a mi kapcsolatunk de nyilvan ha beleszeretek masba akkor ennek igy mar nincs sok ertelme. Teljesen ossze vagyok zavarodba mar hetek ota es egyre rosszabb, erzelmileg teljesen instabil vagyok mar. Es magamat sem ertem, hogy fordulhatott ez elo? Hogy szerethettem bele valakibe akivel meg egy szot sem beszeltem?


2017. febr. 25. 23:14
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Elmondom: nem szerettél bele. Rajongasz érte. A szerelem a megismerkedés után jön.


Első lépésként le kéne zárni a kapcsolatod. Elég 1 érzelmi vihar, nem kell tetézni. Aztán kitalálhatod mi legyen a "szerelmeddel".

2017. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Mi a különbség szerelem és rajongás között? Én rajongok a szerelmemért. Szerintem ez is lehet egyfajta szerelem, ha valaki szenved a másik hiánya miatt és folyton rá vágyakozik akkor az szerelem nemde?
2017. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

szerelem és rajongás

két olyan fogalom ami lehet egymás metszete, vagy részhalmaza, illetve két külön halmaz is. De a kettő sosem lesz egy és ugyanaz. Legalábbis aki volt valóban szerelmes és megélte a mély szerelmet és a rajongást is, annak nyilvánvaló ez.

Rajongok Illidan Stormrageért, ez mégsem szeretem.

Sőt 1 gyakoris felhasználóért, ez mégsem szerelem.

Szeretem a párom és vannak részei amiért rajongok. Őt ismerem, tudom ki, ismerem és megéltem a rossz oldalát, ahogy a jót is. Ezért szeretem és nem puszta rajongás.

2017. febr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű, mint egy pofon. Pszichológia, párkapcsolati elemzések analitikus irányból közelítve... A libidó tárgyat keresett magának, mert a régi bitorlója már nem megfelelő. Talált valakit, valamiért és megszállta.

Annyira klisés, hogy el sem hiszed.

Vagy ez történik, vagy az, hogy önmagát szállja meg.. Akkor pedig jön az önsajnálat a magány, majd később a depresszió és a nyűglődés

2017. febr. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!