Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon ha lenne párkapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ha lenne párkapcsolatom, akkor több motivációm lenne, vagy egyszerűen ilyen vagyok és kész?

Figyelt kérdés

Semmi nem motivál, megvan mindenem, nincs olyan kézzelfogható dolog, amire vágynék, mert amim van az elég nekem.

Nincs mellettem senki, aki arra ösztönözne, hogy ennél többet csináljak, nekem meg jó így, ahogy vagyok, semmi értelmét nem látom, hogy megszakadjak, vagy szétdolgozzam magam valahol, ha ezek nélkül is bőven megvan mindenem. Nekem már többen mondták, hogyha lenne egy komoly barátnőm, akkor sokkal motiváltabb lennék, de én nem hiszek ebben. Miért változtatnám meg az életfelfogásomat egy lány kedvéért? Nem az lenne egy kapcsolat lényege, hogy úgy szeretjük a másikat, ahogy van?


2018. júl. 16. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes élet. Elégedett vagy és emiatt boldog. Nem kell változtatnod, ha neked így jó:) Ritka az ilyen.
2018. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hja, persze nyilván ez csak élesben derül ki. Eddig még nem volt olyan igazán komoly kapcsolatom, ahol tényleg nagyon odalettem volna a másikért, így nem tudhatom, hogy az mit váltana ki belőlem.
2018. júl. 16. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell változnod. Majd a szerelem megváltoztat. Kifordít magadból.
2018. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valami gondot csak jelent ez a kérdés.


Van kielégítetlen szükségleted. Tudod mi az?


Amúgy érzéseid az iránymutatók rá, azok jelzik, hogy mi is lehet ez.


Asszertivitást javaslom, meg tudod kommunikálni magaddal, hogy mit is kellene tenned.


Érzések listája

Szükségletek listája

Cikkeket ajánlom kezdésnek.

2018. júl. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!