Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így sose lesz normális párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így sose lesz normális párkapcsolatom? Az összes volt barátőm arra panaszkodott, hogy nem vagyok elég romantikus, sokszor beszélek csúnyán, és néha komolytalan vagyok.29F

Figyelt kérdés
Persze tudok viselkedni ha a helyzet megköveteli, de alapjáraton tényleg fura természetem van.
2018. júl. 15. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Fejleszd önmagad. Rengeteg könyv/video áll a rendelkezésedre.
2018. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De az már nem én lennék.
2018. júl. 15. 10:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadnak olyan nőt, aki szintén komolytalan, neki is ömlik a mocsok a szájából és ő sem romantikus. Őt nem fogja zavarni.
2018. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
@2: Ja, akkor ennyi volt. Ha nem akarsz tenni érte, akkor minek írsz ki kérdést?
2018. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Csunyabeszeden kivul egyik se zavar, bar az se mindegy miben vagy komolytalan.

Ha egy tenyleg komoly elethelyzetben elkezdenel hulyeskedni, lehet tarkon vagnalak.

Engem spec nem zavar ha valaki nem romantikus, mert en se vagyok az, es nem is szeretem.

2018. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Fejleszd önmagad = legyél gazdagabb.
2018. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Még egy ember, aki a hibáiból csinált identitást... A korpás hajad te vagy? A leégett bőröd? A lyukas fogad? Ha a testi hibákhoz nem ragaszkodsz akkor a viselkedésbelihez miért?
2018. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha gazdag leszel, akkor mindegy milyen vagy, mert mindig lesz kirakati nőd. :) F
2018. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 peca1000 ***** válasza:
0%

Ilyen egy igazi férfi! :)


Ezt csak azért mondom, mert én is ilyen vagyok :)


Ha megfelelő időben, és közegben vagy trágár, és komolytalan, akkor az rendben van.


A romantikus sza.....rságokat meg kell hagyni a szerelemfüggő, infantilis csajoknak.


Jó ésn is voltam szerelmes, ha gyengéd vagy egy lànyhoz, nem hátrány. :)


Amit be kell tartani: nőnap, névnap, szülinap, évforduló alkalmából virág, vagy csoki, esetleg amit szeretne, de nem túl drága :)

2018. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatod lehet... normális lehet-e? Ha egy hasonlóan mocskos szájú, léha, meggondolatlan, érzelmeket kifejezni nem tudó nő neked normális kapcsolatnak számít. akkor ja, lehet.
2018. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!