Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet az ilyen férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az ilyen férfiaknak szavakkal segíteni, vagy csak az használna, ha barátnőt tennénk melléjük (vagy az sem)?

Figyelt kérdés

Több férfival is beszélgettem már itt, akik magukat csúnyának tartották (nem voltak azok) és elsősorban erre fogták, hogy nincs barátnőjük. Bármilyen ötletet mondtam nekik, lehurrogtak. Ha mutattam képet ismerősökről akik náluk csúnyábbak (objektívan nézve ugye) és mégis boldog párkapcsolatban vannak, akkor kimagyarázták, hogy a srác biztos gazdag, vagy bunkó, vagy nagy mázlista, mert ezek nélkül egy átlagos srácnak nem lehet barátnője.


Van, akivel rengeteget beszélgettem, találkoztunk is, mégis még mindig ugyanazt nyomja gyakorin, hogy ha a férfi nem alfa, akkor esélytelen számára a párkapcsolat.


Én úgy gondolom ezek után, hogy, mivel ők nem fogadják meg a tanácsokat, csak a többi embert okolják a helyzetükért, így kb esélytelen, hogy változzon a mentalitásuk, hacsak nem éri őket pálfordulás. Lehet, hogy ha beléjük szeretne egy nő, akkor azt könnyen eltaszítanák a viselkedésükkel, gondolkodásmódjukkal, megkeseredettségükkel és nőkre vonatkozó sztereotípiáikkal.


Ti mit gondoltok erről?



2018. júl. 17. 15:58
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Meg is jött az első privát. Azokra nem válaszolok, ha kérdezni akarsz/akartok, itt tegyétek.
2018. júl. 17. 16:02
 2/36 anonim ***** válasza:
74%
Az itteni rinyálókon max a kötél segít.. Lefogadom, hogy ezek párkapcsolatban is egyből kivetítenék a félelmeiket, elcseszett önképünket, komplexusaikat és undorító általánosításaikat, aztán menne a féltékenykedés, kombinálás, kisajátítás meg a betegebbnél betegebb viselkedésminták. Ellenpéldát legalábbis még nem láttam hasonló helyzetben, a fentieket viszont többször is.
2018. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
59%
Csak ha melléjük tennél egyet.
2018. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
20%

#2

Jah, pont úgy mint ahogy ti nők teszitek a párkapcsolatokban? :D

2018. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagyok ronda, nem vagyok igénytelen. Nincs káros szenvedélyem sem. Sportolok, tanult vagyok és tájékozott. Nagyon sok területen meg tudok szólalni az életben, rendes munkám van, egyedül élek. Elárulod nekem, hogy miért nincs senkim több éve? Pedig tettem a sikeremért számtalanszor (neten, mert élőben nincs túl sok lehetőségem lakóhely, munkahely miatt ismerkedni), de csak az elutasítás meg a kamu érdeklődés jött mindig, amikor a találkozás jött volna, hopp elillantak a nők. Mondom ezt úgy, hogy már volt néhány párkapcsolatom évekkel ezelőtt.
2018. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
82%
Bizonyos embereknek azért nincs párkapcsolata mert alkalmatlan rá,nem képes társas kapcsolatban élni. Az a férfi meg aki eleve gyülől mert nő vagyok és az első randin is már ez a téma h én milyen mocsok vagyok,mert nő vagyok, nálam akkor se lenne esélyes ha választanom kéne közte és a fehér cápa közt,hát én a cápát választánam,mint megnyomorodni azzal aki alapjáraton gyülől és beskatulyáz stb ,mert odalent ellentétes a gemitáliám,és ezek a férfiak tapasztalatbol irom gyülőlik a nőt azért mert nő,itt kezdődik a probléma..
2018. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%

Felesleges velük és az állandó vergődésükkel foglalkozni.

Érdemesebb a valódi kérdésekre fókuszálni, azért vannak akik ténylwg perspektívákra, véleményekre kiváncsiak, nem csak hisztiznek.

2018. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
81%
Rajtuk a csajok sem segítenének. Akkor is menne az hogy vajon mit lát bennem ronda vagyok biztos majd megcsal egy helyesebb pasival stb stb. Kifogások és önsajnálat az megy. Azért sem hiszik el hogy jó pasinak tartod mert nem akarsz velük össze jönni. Akkor már azt hiszik hazudsz. Pedig tényleg vannak helyes pasik csak sajnos nem vonzódom hozzájuk.
2018. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Eleve szerintem a társkereső egyik nemnél sem működik. A normálisabb nők nagy része megretten a levéláradattól, és általában nincs arra ideje, hogy mindenkinek visszaírjon, és ha mondjuk 5 szimpatikus férfi ír rá naponta, akkor mindegyikkel elkezdjen beszélgetni (és gondolom ez visszafelé sem szimpatikus egy nőben, ha egyszerre 10 férfival chatel, plusz összekeveri, hogy kivel mit beszélt). Férfiként meg kevés a válaszadási arány. Az egyikből következik a másik szerintem.


Ha már mindenképp net, akkor érdemes lenne hobbiknak megfelelő fórumokat, csoportokat keresni, és esetleg ott írni szimpatikus nőknek. Nem feltétlenül társkeresési céllal, nekem az eddigi kapcsolataim mind barátságból fejlődtek tovább. De tudom-tudom, a barátzóna még a szingliségnél is sokkal veszélyesebb és állítólag még senki nem került ki belőle élve.

2018. júl. 17. 16:18
 10/36 anonim ***** válasza:
81%

Jól látod, bár én megfogadtam tanácsokat már itteni nőtől,akivel találkoztam is egyébként.Nem lett eredménye ugyanúgy.

Én előtte is sok dolgon változtattam magamon, jártam mindenfelé,nagyon nagy társaságokba is ahol mindennap kb. 10 új embert ismertem meg. Semmi értelme nem volt,ugyanúgy levegő voltam a nők szemében.


Nekem is van haverom,aki egy hatalmas mázlista és az összes barátnőjét véletlen folytán "szedte össze". Pl. az utcán az egyik leejtett papírokat,ő meg segített neki összeszedni, és onnantól beszélgettek és sínen volt.

A másikat is teljesen véletlen az utcán, valamerre ment éppen,és a csaj megkérte, hogy segítsen már neki xy bolt merre van,és kísérje már el odáig,mert nem tudja mi merre van.


Velem soha nem történik ilyen,nem vagyok ilyen szerencsés sajnos. Pedig egyszer az életben lehetnék végre.... :/


27/F

2018. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!