Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet az ilyen férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az ilyen férfiaknak szavakkal segíteni, vagy csak az használna, ha barátnőt tennénk melléjük (vagy az sem)?

Figyelt kérdés

Több férfival is beszélgettem már itt, akik magukat csúnyának tartották (nem voltak azok) és elsősorban erre fogták, hogy nincs barátnőjük. Bármilyen ötletet mondtam nekik, lehurrogtak. Ha mutattam képet ismerősökről akik náluk csúnyábbak (objektívan nézve ugye) és mégis boldog párkapcsolatban vannak, akkor kimagyarázták, hogy a srác biztos gazdag, vagy bunkó, vagy nagy mázlista, mert ezek nélkül egy átlagos srácnak nem lehet barátnője.


Van, akivel rengeteget beszélgettem, találkoztunk is, mégis még mindig ugyanazt nyomja gyakorin, hogy ha a férfi nem alfa, akkor esélytelen számára a párkapcsolat.


Én úgy gondolom ezek után, hogy, mivel ők nem fogadják meg a tanácsokat, csak a többi embert okolják a helyzetükért, így kb esélytelen, hogy változzon a mentalitásuk, hacsak nem éri őket pálfordulás. Lehet, hogy ha beléjük szeretne egy nő, akkor azt könnyen eltaszítanák a viselkedésükkel, gondolkodásmódjukkal, megkeseredettségükkel és nőkre vonatkozó sztereotípiáikkal.


Ti mit gondoltok erről?



2018. júl. 17. 15:58
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
25%

#19

Most itt a válaszokra reflektáltam akik mindig valamilyen belső hiba miatt gondolják azt, hogy egy férfinak nincs kapcsolata.

Pedig közben a valóság az, hogy a nők sokkal válogatósabbak és intoleránsabbak mindennel szemben. Saját hibáikat pedig nem nagyon ismerik.

Épp ezért a tanácsok nagy része is értelmetlen olyan szempontból, hogy legyél ilyen, legyél olyan. Miért is? Meg én nem is akarom, hogy belém szeressen akárki. Úgysem hinnék neki vagy bíznék benne.

2018. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
29%

Az a baj kérdező, hogy hiába is adsz tanácsot, ha a lányoktól nem kapnak semmi pozitív visszajelzést, nem lesz változás.

Egyébként ha találkoztál velük és tényleg nem volt csúnya miért nem jöttél össze vele, vagy szex vagy valami..? :)

Ez a történet így kicsit sántít nekem :)

2018. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem kötözködni akarok. A te válaszaid (a nők "tucattanácsaival" ellentétben) mind degradálóak, nem építő jellegűek, egyenesen taszítják a többi férfit a nőutálatba. Ne fejlődjenek, és ne várjanak el többet a nőktől egy lyuknál, mert arra valók csak. Ebből a válaszodból viszont az derül ki, hogy igazából neked vannak bizalmi problémáid. Nyilván tapasztalatból írsz, ahogy mindegyikünk, még azok a nők is, akik ide kommentelnek. A legyél ilyen-legyél olyan típusú tanácsokat akkor kell megfogadni, ha azok építő jellegűek és az ember rossz tulajdonságainak elhagyását szolgálják. Nyilván nem reális a "legyen bmwd és hat kocka a hasadon" jellegű tanácsok (amiket amúgy a férfiak írnak előszeretettel), de egy "ne legyél ilyen féltékeny, hogy az utcára se mehet ki egyedül a feleséged" tanácsokat azért érdemes megfogadni. Mindenki döntsön belátása szerint, hogy számára melyik tanács hasznos és megfogadható. Nyilván egy kérdésből nem fogunk komplett személyiségeket megismerni, ezért a válaszolók többsége általános dolgokat ír. A tahókkal, férfi- vagy nőgyűlölőkkel nem kell foglalkozni.
2018. júl. 17. 17:46
 24/36 A kérdező kommentje:

Nem fogok olyannal összejönni, akit eleve úgy ismertem meg, hogy mindenkit okolt a szerencsétlenségéért. Nem vagyok én a magam ellensége. Különben is, miért kötelező olyan emberrel lefeküdnöm, aki iránt semmilyen intim érzelem nem fűz? Attól, hogy nem csúnya, jár neki a szex, mert szóba álltam vele?


Itt kezdődik a probléma...

2018. júl. 17. 17:47
 25/36 anonim ***** válasza:
5%

Akkor mit izgat ez téged? :)

Ingyenes lelki segély szolgálat vagy?

Senki nem pazarolja az idejét olyanokra aki nem jön be neki.

2018. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Mivel szakmám szerint is az emberek fejlődését szolgálom, szeretek segíteni másokon. És azt is szeretném, ha a női nem nem lenne ennyire a lenézés tárgya. Egyébként ez egy ilyen oldal, kérdezhetsz és a válaszaiddal segítheted a kérdezőt.


Te miért vagy itt akkor? Trollkodni, vagy másokat lehúzni az életről?

2018. júl. 17. 18:03
 27/36 A kérdező kommentje:
És jelen esetben te is az idődet pazarlod egy olyan emberre, aki nem jön be neked. Jaguár is ezt teszi, amikor minden nap szidja a nőket.
2018. júl. 17. 18:04
 28/36 anonim ***** válasza:
21%

Én unaloműzőnek vagyok itt :)


De elmondom még 1x nem szavak kellenek, hanem pozitív visszajelzések.

Hogy lássa az a szerencsétlen hogy bejön a nőknek, nem mindnek, de legalább 10-ből 1-2 nek.

Ha vkit le se sz*rnak a nők az szted hogy fog becsajozni?Sehogy.

Mellesleg ez nem igaz:


"Lehet, hogy ha beléjük szeretne egy nő, akkor azt könnyen eltaszítanák a viselkedésükkel, gondolkodásmódjukkal, megkeseredettségükkel és nőkre vonatkozó sztereotípiáikkal."


Ha egy nő szerelmes azt levakarni sem lehet, és nem érdekli semmi :)

2018. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
80%

Ez a levakarni se lehet igaz kb fél évig. A rózsaszín köd hamar elillan ha a szerelem nincs viszonozva sőt módszeresen írtja a kapcsolat egyik tagja.

Kivéve ha a nő eleve szolga típus vagy kapcsolatfüggő.

Az ilyenekből alakulnak a pár hónapos nagy “szerelmek”. Majd a pasi úgy összegzi hogy megint rosszul választott és/vagy minden nő k. mert öt elhagyták.

Szerencsére egyre kevesebb nő tűri ezt.

2018. júl. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
69%

Ezek a férfiak alaposan átértékelnének a szinglin alkotott elméleteiket, ha kialakulna az első igazi kapcsolatuk, viszonzott szerelmet élnének át.


22/N

2018. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!