Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honann lehet szerezni rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blueumbrella kérdése:

Honann lehet szerezni rendes pasit?

Figyelt kérdés
A barátnőim és én azon tanakodunk hogy járunk bulizni, társaságba, és most is itt vagyunk a campuson és nincs senki... Hol rontottuk el?

2018. júl. 19. 02:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%
Pasit azt bárhonnan,viszont egy komoly és rendes férfiért vért kell izzadni. Úgy ám
2018. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
33%
Mindenhol, bárhol, és sehol sem. Ha ti olyanok vagytok, valamiért titeket sem találnak meg a rendes pasik... Vajon miért?
2018. júl. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
61%
Ahonnan rendes nőt...
2018. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
41%
hát én bolond vagyok kicsit de ki nem az miért erről az oldalról nézel a dologra aki keres talál ha hülyeséget keresel a másikban találni is fogsz hisz ott van mindenkiben
2018. júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
70%

aliexpress.com/elado_rendes_pasi


Ott találni eladó rendes paszi. Alacon, vékon, kici a pénisze, de petyhüdt. Nagy fülei vannak, legalább ketté állnak, egy foga van, nyerni tombola.


Ócó áron kapni, írjon sellernek!


Teng Xiao Hai

2018. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%

Onnan, hogy keresel! Bár a rendes pasikat elrendetlenítik a kolléganőitek, akik átverik őket, kihasználják, lealázzák, vagy átnéznek rajtuk.

Tudom, több pasival beszélgettem aki rendes volt, aztán a sok csalódás után egy nagypofajú, nőket váltogató kamugép macsó lett, mert ez vonzza a nőket.

2018. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
72%

nem bulizunk, nem a campus feszten vagyunk, akkor hol?


szerintem melóban.

2018. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem munkatársam ajánlott egyet, nem voltam ismerkedős kedvemben de a közös hobbi annyira felkeltette az érdeklődésemet hogy nem bírtam ki bejelöltem. Azóta beszélünk találkozunk és tényleg rendes! Abszolút nem siettet semmit, remek a humora, hatalmas a szíve, megértő... minden megvan benne ami kell nekem. Szóval ismerősöket is körbe lehet kérdezni hátha tudnak ajánlani nektek is! 😀
2018. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

1. Kinek mi a rendes?

2. Milyen vágyaitok, elvárásaitok vannak?

3. Mennyi idősek vagytok?

4. És ti milyenek vagytok, lennétek egy rendes pasi szemében? Mit nyújtanátok nekik?

2018. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A campus mögött van egy pasi bolt. Ott árulnak rendes pasikat. 0km-est is meg hasznaltat is. Felújított a legjobb.
2018. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!