Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honann lehet szerezni rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blueumbrella kérdése:

Honann lehet szerezni rendes pasit?

Figyelt kérdés
A barátnőim és én azon tanakodunk hogy járunk bulizni, társaságba, és most is itt vagyunk a campuson és nincs senki... Hol rontottuk el?

2018. júl. 19. 02:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Egy nőnek nagy hatással van egy férfira/fiúra. Keress először egy kedves odaadó fiút,nyerd meg a szívét és aztán finoman tudod "pasisítani" pl. "Tetszik ez az ing rajtad" stb. és az ilyen srác sosem fog elhagyni önszántából. Na meg persze írd ki gyakori kérdésekre és válogass :D Itt is 21/f akár csak beszélgetésre is :D
2018. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 mikeXxX ***** válasza:
Én pl nem tudok komolyan gondolni egy olyan nőre aki a barátnői társaságában minden hétvégén campuson van .39f
2018. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
ugyan ezen vagyok csdak lányok felé. Akiknek van barátjuk, mind "csodálnak" a hátam mögött, akire meg rámennék folyamtosan nem.
2018. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Majd váratlanul amikor nem számítasz rá, lehet, hogy belédbotlik
2018. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Seni sem eredendően jó, vagy rossz. Hogy melletted melyik tulajdonságai domborodnak ki, az rajtad, s nem rajta múlik. Ha rendes pasit akarsz, csalogasd elő belőle azt.
2018. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!