Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem lenne gyerekes a felfogá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem lenne gyerekes a felfogásom? :/

Figyelt kérdés

Arra gondolok mikor egy lány visszautasít, de azért Ő vagy a barátai elvárják, hogy legyünk barátok. Régen hittem ebben, ez egy ideig működik, de aztán eltűnik ,,ez a barát" az életünkből. Legtöbb esetben bepasizik, utána lexar vagy elmondja a pasinak, hogy korábban próbálkoztam, az elkezd féltékenykedni, nem marad fent a barátság.


Sztem ez a nem kellesz mint férfi, de legyünk barátok dolog olyan mintha venni akarnék egy kocsit, de csak biciklire futná...


Mostanába ha egy lány visszautasít akkor szimplán ott hagyom, nem állok Vele szóba... de már megkaptam pár embertől, hogy ez milyen gyerekes már...


Most gyerekes vagyok azért, mert nem elégszem meg azzal amit elém raknak?



2018. júl. 19. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez nem gyerekes. Van olyan lány, aki komolyan gondolja a legyünk barátok dolgot, de ez nem jelenti azt, hogy ennek örülnöd kell vagy bele kell menni. Szerintem ha egyébként normálisan kezeled a szituációt, akkor ez nem probléma.
2018. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy gyerekes. Egyébként ha pl. van egy közös ismeretségi kör, akkor még működhet ez a barátkozósdi, mert eleve ott vannak a közös haverok, de mondjuk egy idegennel más. Ha valakivel érzem, hogy nem lesz több, akkor megmondom neki, hogy nem egymást keressük, beszélgethetünk tovább, mint haverok, ha akarja, de ez már az ő döntése, én szívesen haverkodok másokkal.

Mellesleg ha valaki azért kezdene féltékenykedni, mert más is próbálkozott előtte nálam, hát azt páros lábbal rúgnám ki. Nem valami gyűjtőknek szánt dobozos játék vagyok, amit mindentől elzártan kell tartani, és még a dobozból sem szabad kivenni...

2018. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben osztom az elméletedet és egyáltalán nem gyerekes. Normálisan ,higgadtan, hideg fejjel kell megtenni...
2018. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pont így van ahogy írod. Ha esetleg "barátságra" kerül a sor az nem tart sokáig épp azért mert a barátság is hasonlóan működik mint a szerelem. Nem lehet bediktálni, nem lehet eldönteni, hogy én most barát leszek valakivel. (Most nem az érdek barátságról van szó) Valakivel vagy nagyon jól kijövünk és ezért barátsággá alakul a viszonyunk vagy nem.

Ha esetleg már barátok voltatok egy növel és túl tudtok lépni azon, hogy az egyik többet akart akkor még maradhat a barátság, bár ugye ez egy féltől már több, de egy idegennel akivel nem volt semmi közös azzal általában nem is lesz. Vagyis ez a "maradjunk barátok" szerintem nem annyira elvárás mint szelídebb elutasítás a "menj a fenébe" helyett.

2018. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyit sem mondasz, hogy "bocs, de én nem akarok most barátkozni, ezért lépek", akkor... nem gyerekesnek, de illetlennek mondanám. De csak azt, hogy nem akarsz barátkozni kikosarazás után, nem.
2018. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem sèrtödnèk meg ha ezek utàn nem akarnàl baràtkozni.Teljesen megèrtelek

25f

2018. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem gyerekesség. Te kapcsolatot/szexet akarsz, ő barátságot akar. A kettőnek nincs metszete, ezért hagyjátok egymást.
2018. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha normálisan közlöd hogy te az ilyen barátságoknak nem vagy a híve és elköszönt és ha találkoztak véletlen valahol köszönet esetleg váltasz vele pár szót mint tennéd bárki mással aki ismerős akkor kétlem hogy le gyerekeseznek.

Az a gyerekes ha mint a sértett liba letiltasz letörölsz minden ismerettséget az illetővel és még köszönni se akaródzik utána ha összefuttok valahol.

2018. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elköszönsz találkoztok köszönsz

Elnézést nem olvastam át

2018. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy sokkal inkább annak gyerekes a felfogása, aki képtelen tisztelni a szellemi autonómiádat és nem tudja elfogadni, hogyha részedről kémia van egy nő iránt, akkor nem barátzónázni akarsz vele. Nyilván neked sem sértődötten kell ehhez hozzáállnod, hiszen nem tetszhetsz mindenkinek. De szerintem semmi baj azzal, ha valaki neked bejön, de te neki nem, akkor nem szándékozol energiát és időt tolni a témába.


Nekem ugyan vannak nagyon jó,,bizalmi nőbarátaim, de azok egytől egyig úgy is indultak, hogy lelki kapcsokatnak, kémia nélkül. De én sem tartok kapcsolatot azokkal a nőkkel, akik az én párkapcsolati természetű közeledésemet elutasították. És semmi dac nincs bennem, egyszerű érdektelenség csak.

2018. júl. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!