Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség ennyire...

Szerintetek hülyeség ennyire előre tervezni? Nagyon gyerekes lenne a felfogásom?

Figyelt kérdés

1 éve van barátom,nagyon szeretem és ő is engem. 1 év van köztünk,én 16 ő 17 éves. Koránál sokkal érettebb (engem is annak mondanak),mindent megcsinál amit kérnek tőle,mindenhez ért (ahogy én is),nem hisztizünk soha semmiért és mindent alaposan átgondolunk. A családunknak a lehető legtöbbet segítünk,pl.nekem 2 kistestvérem van és hetente többször is vigyázok rájuk,foglalkozuk velük és van hogy suliidőben is 11kor még egyedül vagyok velük,takarítok,főzök röviden mindent megcsinálok szó nélkül.Ő is ugyanezt szokta csinálni.

Aránylag jó tanulók vagyunk,mindig segítünk egymásnak.Sokszor itt alszik,a szüleink nagyon jóba vannak egymással.Anyu már mondta hogy már teljesen úgy kezeli a barátomat mint egy családtagot.

A barátom sportol,érettségizik nemsokára és szakmát szeretne,én úgyszintén. Dolgozok suli mellett,mindent magamnak intézek el. Ő is jövőre kezd el dolgozni. Együtt tervezzük a jövőnket... Szoktunk róla beszélgetni hogy pl. mi legyen majd jövőre a kapcsolatunkkal,és már felvetődött az az ötlet is hogy elvesz feleségül stb. Ő azt mondta,letudná élni velem az életét. Más mint a többi fiú,ebben 1000% biztos vagyok.


Szerintetek túl gyerekesen gondolkodok?


2011. szept. 20. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak terveitek, és ez jó! Nincs ebben semmi gyerekes, ne aggódj! :)
2011. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez tök jó :) Én sok boldogságot kívánok nektek. Mi a párommal 3 éve vagyunk együtt, huszonévesek vagyunk, de mi nem merünk így előre tervezni. Mi a mának élünk. De mi mások vagyunk.
2011. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire gyerekes, de mi is igy gondolkodtunk (pont ilyen idősek voltunk, mint Ti).

Megbeszéltük, hogy házasság, stb... kijártuk a középsulit, egyetemet, és mivel még mindig minden szép és jó volt, összeházasodtunk, melóztunk, éltünk úgy, ahogy elterveztük. Azóta már szülők vagyunk, még mindig épp úgy szeretjük egymást, nekünk bejött. Persze tudok én is olyat, akiknek nem ez lett a vége :(

2011. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ez pont így helyes :) így legalább tudjátok egymásrol h szeretitek egymást :) mi is ilyeneket tervezünk a párommal :) sok sikert nektek , reméllem együtt maradtok :)
2011. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21%
aranyos.. de hat az elso szerelem az ilyen.almodozni lehet.
2011. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!