Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy pesti egyetemen sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pesti egyetemen sokkal nehezebben találok majd barátnőt, mind egy vidéki egyetemen?

Figyelt kérdés
Pestre gondolom komolyabb csajok járnak,mint vidékre.Az ilyen lányok meg nem fognak engem emberszámba venni,szóba sem fognak állni velem.Vidéken normálisabb lányok lehetnek,kevesebb pénzzel és kisebb igényekkel.Esélyem sem lesz a sok sznob pesti egyetemista csaj közt barátnőt találni,de még barátokat sem.

2018. júl. 19. 13:44
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Pestre járok egyetemre, egyetlen csoporttársam sincs, aki pesti lenne, mindenki vidéki, és vagy bejár, vagy koleszos... wtf
2018. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
92%

Baromság. Hol azaz statisztikai, ami kimutatja, hogy Pestre járnak a komolyabb lányok? Van, aki azért megy Pestre, mert olcsóbb neki oda utazni, mint Szegedre.

Ne ítélkezn előre. Ilyen buta feltételezésekkel nem csoda, ha nem vesznek emberszámba.

2018. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Az megy Pestre,aki tudja fizetni az albérletet,túl jó tanuló,egy Pesti egyetemre nehezebb bejutni mint vidékire.Amúgy sem szeretem a pénzes,sikeres csajokat.Proli csajt akarok
2018. júl. 19. 13:53
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt ilyen szepen elore kitalaltad, akkor így lesz

Pesten baratsagosak az emberek, csono lehetoseg van haverkodni

2018. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
De le fognak nézni,ki fognak taszítani
2018. júl. 19. 13:56
 6/42 anonim ***** válasza:
88%

"Az megy Pestre,aki tudja fizetni az albérletet"

Vagy koleszt, vagy bejárást, vagy félszobát.


"túl jó tanuló,egy Pesti egyetemre nehezebb bejutni mint vidékire"

Én ezt nem igazán tapasztaltam.


"Amúgy sem szeretem a pénzes,sikeres csajokat."

Nem vagyok se pénzes, se sikeres, pedig pestre járok egyetemre... :D


"De le fognak nézni,ki fognak taszítani"

Én is ezt hittem előtte, de az emberek nagyon ngy része tök jó fej. Ennyiből szerintem Pest pont hogy jobb, ott mindenféle ember van, semmivel nem leszel különc, akit kiutálnak. "Vidéken" kevesebbféle ingerhez vannak hozzászokva az emberek, könnyebben ítélnek el apróságokért.

2018. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nyugodt lehetsz, sem egy debreceni, sem egy pécsi, sem egy szegedi karon nem néznek rád furcsán. Esetleg az olyan gondolkodásért, mint a kérdezőé. Én azért mentem vidéki egyetemre, mert ott volt olyan párosítható szak, ami nekem kellett......
2018. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

#7

Konkrétan egyetemről nem tudok nyilatkozni vidéken, csak abból indultam ki, hogy vidéken nőttem fel, és pestre járok egyetemre, sokkal több ember utált, nézett le, vagy szólt meg vidéken engem személyszerint. :D

2018. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Szóval a pesti egyetemisták nem sznobok?

Nem tudom elképzelni,hogy egy ilyen sikeres csaj szóbaálljon egy ilyen szánalmas,vesztes prolival mint én.Mellesleg én sem szeretem a pénzes,sikeres csajokat.

2018. júl. 19. 14:24
 10/42 anonim ***** válasza:
0%

Igen, pesten sokkal nehezebben, DE nrm azért mert "komolyabbak", hanem simán csak azért mert "hercegnőbbek", akiknek a gazdag, tökéletes testű önbizalommal teli, jól öltözött, jó autós befutott pali kell, mert a médiából azt hallják, hogy nekik ez minimum jár, na meg annyi pasi akarja megdugni őket, annyi ugrálja körbe.

A vidéki lányok is elhercegnőiesednek, ha eleget élnek pesten.


Ha szétnézek, minden tartósabb párkapcsolatban a nő vidéki, vagy az összejövés előtt még nem töltött elég időt pesten, tehát nem lett hercegnő"

2018. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!