Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi kövér lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi kövér lány az összes társkeresőn?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 20:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%

Yoha nem társkeresőztem, de mérget vennék rá, hogy vannak vékonyak, sportosak, mindenfélék.

Egyébként meg sok duci lányt látni kapcsolatban, aki nem társkeresőn talált párt.

Sok férfi van, akinek nem szempont, illetve vannak akiknek meg kifejezetten tetszenek.

2018. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
25%

Átlagos/átlag alatti kinézetű fiúként szinte csak a kövér lányokat érdeklem. Nem valami fair. Taszít a túlsúly. Én is voltam kövér, 100kg fölött, de 1év kemény munkával lefogytam 40+ kg-t és nem mondanám magam kifejezetten izmosnak, de azért van az is.

Ezek meg csak rinyálnak, hogy nem kellenek senkinek a "kis felesleg" miatt ami 10-20kg extra zsír szokott lenni.

2018. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

#7

Orvos létére el van hízva?

Szégyen...

2018. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én kíváncsiságból mindkét oldalt megnéztem, és azon merengtem, hogy mit is keres fenn sok kigyúrt huszáros pali is, és elképesztően csinos csaj... ? Ha nem tetszenek, görgess tovább, és merengj azon, te mit keresel társkeresőn? Khmm.
2018. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
lol. ocsmány fejű férfiak hogy jelentették a válaszomat, hogy azért, amiért ocsmány fejű férfiak is. :D biztos egy ocsmány fejű admin volt. :D
2018. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Izmos testű pasik meg jó nők az alkalmi szexért vannak fent vagy a lájkokért. Szerintem senki se gondolja komolyan, hogy nekik a társkeresőn kell ismerkedniük. Előnytelen külsejű emberek meg azért, mert ők kevés ember figyelmét keltik fel amúgy, lehet élőben a kutya rájuk se néz kb.
2018. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Sok a kövér lány. A fiú is. Az egyik legelhízottabb nemzet a magyar.

Mindenhol sok a kövér ember. Miért pont társkeresőn ne lennének sokan?

2018. júl. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
29%
Elég csak kimenni az utcára, tele van dagadtakkal. Már az egészen fiatalok között is rengeteg a nagyon elhízott. Fiu is és lány is.
2018. júl. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
36%

Mert a kövér nők csak nagyon kevés férfinak tetszenek. Viszont sokan keverik őket a molettekkel, akiket sok férfi vonzónak talál.


- kövér nő:

[link]

[link]

[link]


- molett nő:

[link]

[link]

[link]

[link]


Míg az első csoportba tartozókat nem sok férfi találja vonzónak, a második csoport tagjait már jóval többen. Aki azt írta, hogy sok duci lányt lát párkapcsolatban, valószínűleg a második csoporthoz tartozókra gondolt és igaza is van. Azok a csajok bőven sikeresek tudnak lenni a párkeresésben.

2018. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19. wow, én másodikba tartozom, de bőszen kövérnek számítom magam is. Nem kell ezt ragozni, én az első kategóriás nők méretében is ismerek többet, aki boldog kapcsolatban van. Igazából a kérdezőnek valószínűleg a bőven ezek alatti lányok a zsánerei, úgyhogy a súlyfelesleg mérete már édes mindegy.
2018. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!