Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a pasik?

Figyelt kérdés
Behisztizik, ha eltávolodok tőle és számon kér. Ha meg nyitok felé elutasít. Volt előtte egy nagyon csúnya szakítása.
2018. júl. 20. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket hagyni kell, azt sem tudják mit akarnak.
2018. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem emlékszem, hogy csináltam volna ilyet. Most akkor vágjam le a péniszemet, mert nem vagyok pasi?
2018. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ezt nem "a pasik" csinálják, hanem ez az egy, akit valószínűleg nem véletlenül találtál meg. Khrm...
2018. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert nem tudja, hogy mi akar.


Ha távolodnak felőlem, akkor veszem a lapot, hogy elutasítás, nem hisztizek, hanem tovább lépek.

Ha meg nyitnak felém, akkor fogadom, ha nekem is tetszik vagy finoman, de nem félreérthetően elutasítom, ha nem tetszik.


De nem szórakozok meg játszok.

2018. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyet csak az csinál veled, akit te választottál.
2018. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem is csinálták, nem egyszer. Mára megtanultam, hogy bármennyire cuki meg jól néz ki, amint valaki nem képes fogadni a közeledésem és ezzel az elutasítással nekem "fájdalmat okoz", azt ott kell hagyni a pokolba.


Normális férfi nyitott rád és érdeklődik irántad, nem csak akkor, mikor leszarod. Időpazarlás ez csajszi, küldd el a fäszba, ne húzd az idődet. Az ilyeneknek bizalmi gondjaik vagy más hasonló agybajuk van, amit nem a te feladatod megoldani.

2018. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a pasik? Én nem csinálom ezt, úgyhogy ne általánosíts mert pofánverlek!
2018. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!