Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, beleuntam abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, beleuntam abba, hogy túlkönnyen lenyűgözhetőek a férfiak?

Figyelt kérdés

Támogató tipus vagyok, aki ösztönösen fel tudja mérni, hogy mire van szüksége egy férfinak (milyen viselkedést vár el, mit szeret stb.) Ez csak úgy jön belőlem, szóval nem direkt csinálom.

Pont emiatt az összes első randi kivétel nélkül azzal végződik h a másikfél még találkozni akar. Én viszont nem. Egyszerűen nem fog meg senki. Főleg az nem hogy ennyire kiszámíthatok és mennyire nagy csodára képes pár figyelmes gesztus.

Volt pár olyan, akivel még hónapokon át találkoztam és összejöttünk. De gyorsan beleuntam abba, hogy a kedvére teszek és megadom amire vágyott.

El is hagytam mindet kivétel nélkül. Kezdetben bántott a dolog, hisz mindegyik tisztelt és nem vert volna át soha.


Ezen szeretnék változtatni. Tehát jó lenne,ha én is örömömet lelném a másikkal töltött időben és nem pedig feladatként fognám fel. De erről leszoktatni magam nehéz, mert otthon is ezt láttam (anyukám lesi apukám minden kivánságát és úgy segíti őt ahogy csak tudja, tehát egyáltalán nem önző)

Mit tehetnék?

23N



2018. júl. 21. 14:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Építs piramist kézzel, vagy föld-mars hidat. Na abban lesz kihívás!!!!!
2018. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Férfiként írom, hogy nem jó, ha ennyire "kiszolgálod" és elkényezteted őket.

Egy kapcsolat akkor egészséges, ha egyenrangú felekként vesztek benne részt. Hagyd, hogy ők is tegyenek bele.

2018. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
"Azért érzed túl könnyen lenyűgözhetőnek a férfiakat kérdező, mert a nők nagy része selejtes és egy normális nő már lenyűgözi őket." +1
2018. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!