Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, beleuntam abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, beleuntam abba, hogy túlkönnyen lenyűgözhetőek a férfiak?

Figyelt kérdés

Támogató tipus vagyok, aki ösztönösen fel tudja mérni, hogy mire van szüksége egy férfinak (milyen viselkedést vár el, mit szeret stb.) Ez csak úgy jön belőlem, szóval nem direkt csinálom.

Pont emiatt az összes első randi kivétel nélkül azzal végződik h a másikfél még találkozni akar. Én viszont nem. Egyszerűen nem fog meg senki. Főleg az nem hogy ennyire kiszámíthatok és mennyire nagy csodára képes pár figyelmes gesztus.

Volt pár olyan, akivel még hónapokon át találkoztam és összejöttünk. De gyorsan beleuntam abba, hogy a kedvére teszek és megadom amire vágyott.

El is hagytam mindet kivétel nélkül. Kezdetben bántott a dolog, hisz mindegyik tisztelt és nem vert volna át soha.


Ezen szeretnék változtatni. Tehát jó lenne,ha én is örömömet lelném a másikkal töltött időben és nem pedig feladatként fognám fel. De erről leszoktatni magam nehéz, mert otthon is ezt láttam (anyukám lesi apukám minden kivánságát és úgy segíti őt ahogy csak tudja, tehát egyáltalán nem önző)

Mit tehetnék?

23N



2018. júl. 21. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

"Kezdetben bántott a dolog, hisz mindegyik tisztelt és nem vert volna át soha."


Mindenki ezt hiszi...

2018. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Foglalkozz magaddal. Közhelyesen fog hangzani, de saját célok felé haladj. Így nem fog zavarni, és nem fogod feladatnak tekinteni, hogy párt találj. Hasonló helyzetben vagyok én is, csak engem az zavar, hogy könnyen kiismerem az embereket és nem tudnak meglepni, hisz minden lépésük kiszámítható. Hiányzik a káosz, a meglepetés az emberekből.
2018. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Vagy leszoktatod magad erről, vagy keresel olyat, aki neked is nehez feladat.
2018. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 peca1000 ***** válasza:
79%

Édes f@.....szom, már az is baj, ha egy pasi nem egy Vojnich kézirat ( remélem jòl írtam).


Meg kell fejteni, legyen titokzatos, kiszámíthatatlan... Jajj!


Neked egy pszcihopata való, aki eleinte kedved, aztán utána fogod a fejed.


Független attól, hogy majdnem ilyen vagyok, én annak örülök, ha 1-2 órán belül kiderül, hogy milyen a csaj.


Utàlom a meglepetéseket.

2018. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 peca1000 ***** válasza:
79%
Kedved=kedves
2018. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Tedd helyre saját magad

En is szivesen okozok örömöt az embereknek, de ettől én nem érzem magam rosszul.

Miért unod meg, hogy odaado vagy vele? Elvileg ez normalis egy kapcsolatban. Nem szabad túl feladnod magad és lábtörlőként viselkedni, de én igenis imádok kedveskedni a páromnak és a kedvében járni. De ez nem abból áll, hogy a szolgája vagyok. És segitheted a pasid és lesheted minden kivansagat de egyszeruen ne kotelessegbol és kenyszerbol, hanem mert jól érzed magad benne és jó érzés oromet okozni neki. Ennyi .

Ezt tedd magadban helyre. Csak azért ne viselkedj mashogy, mert más elvarja. Csak magad miatt.

2018. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Azért érzed túl könnyen lenyűgözhetőnek a férfiakat kérdező, mert a nők nagy része selejtes és egy normális nő már lenyűgözi őket.
2018. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

6 os válaszoló XDDD

Szerintem ne dobd el ezt a tulajdonságodat, egy nő segít a férfinak ezzel nincs semmi baj ha a férfi is segít a nőnek. Azért alkotnak párt mert kiegészítik egymást. Nem kell lesni minden kívánságát, de ha úgy látod hogy szenved segíthetsz neki. Kiszámíthatóak a férfiak ? Sokan annak örülnek hogy azok mivel tudják mit csinál és hol van a párjuk. Sablont csinálsz a férfiakból egy nem meggondolt elméleted szerint. Ahány férfi annyi féle.

2018. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
elnézést a 4 est tartottam viccesnek
2018. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Ezek alapján szerintem nem a többiekkel van a baj, hanem veled. Az, hogy valaki valamilyennek tűnik egy randi után, még nem jelenti azt, hogy a felszín alatt ne lenne még a lelkének x+1 rétege, és hogy ne derülhetnének ki róla meglepő dolgok. Egyébként sem kötelező megadnod senkinek sem mindent, te vállaltad ezt a korábbi ismerkedéseid/kapcsolataid során, gondolom, nem kényszerítettek erre. Az otthoni példa nyilván meghatározó, de attól még nem kell azt követned. Az persze természetes, hogy ha fontos neked valaki, ha szereted őt, akkor igyekszel kedveskedni neki, de ettől még nem kell feladnod önmagad, és nem kell erre mint valami kötelezően megadandó dologra gondolnod.
2018. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!