Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Urak, ti élnézitek a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urak, ti élnézitek a barátnőtöknek, ha ordibál veletek, mint egy vadállat, mikor éppen olyan napja van?

Figyelt kérdés
A kérdés egyértelmű.

2018. júl. 25. 08:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
A válasz is egyértelmű. Nem
2018. júl. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
nem
2018. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Akkor sem, ha nincs olyan napja.
2018. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És mit tennétek ilyenkor? Azonnal kidobjátok?
2018. júl. 25. 09:08
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Persze megérteni a másik helyzetét nem kell,egyből kidobnátok ahelyett,hogy segítenétek neki. -_- mert ezek szerint a nőknek nehogy hibái legyenek,mert nincs szűkség rá ha mégis
2018. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Én kidobnám, az erőszak nem lehet része a párkapcsolatnak. Tök mindegy hogy az egy elcsattant pofon, vagy egy magából kikelt ordibálás, aki ezt megteszi, átlép egy határt. (nem csak párkapcsolatban, hanem bárhol, aki tiszteli a másikat emberként, az kordában tudja tartani az indulatait és nem erőszakoskodik)
2018. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
Én azonnal kivágnám, nincs szükségem házi sárkányokra. :D F
2018. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Ordibáljon a f. szomnak. Nekem ilyen nő nem kellene. Később meg hozzám vágná a tányérokat, vagy mi? Kösz de kihagyom.
2018. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen nem. De nem is dobnám ki azonnal, nem is értem, hogy ki az, aki egyetlen kirívó eset miatt kihajítja az ablakon azt, amit évek alatt épített fel. Nagyon határozottan, nagyon keményen leszoktatnám róla. Ha minden tőlem telhetőt megtettem és nem tudtam segíteni neki, akkor kidobnám, persze. Az erőszaknak nincs helye a kapcsolatban.
2018. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Egyszer-egyszer elnézném, ha jogos és annyira felidegesítem. De többedjére már nem. Beszéljük meg értelmesen!
2018. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!