Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik, ti hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti hogy reagálnátok, ha kiderülne hogy a 32 éves barátnőtöknek még nem volt komoly párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert csapong, vagy mert ronda, hanem mert hosszú évekig volt (10 évig) egy se veled se nélküled szerelme (ami nem volt párkapcsolat), és ez idő alatt nem érdekelte más férfi. Ezen kívül csak két kalandja volt, és egy pár rövid életű kapcsolata, de semmi komoly.

Ez nagyon ciki? Ti mit szólnátok, ha ez derülne ki a lányról, akivel randiztok?


2017. jún. 27. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Keveset használt, megkínélt állapotú menyecske - részemről +.
2017. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem zavarna. Engem maga a lány érdekelne, nem az hogy kivel volt, vagy épp nem volt azelőtt.
2017. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem túl szimpatikus leírás, több okból sem.
2017. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
nekem kifejezetten vonzó helyzet. Gondolom még nem vagy túlzottan kitágítva, jó feszes lehetsz ott.
2017. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyilván ez azt jelenti hogy valami komoly gáz van veled.
2017. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem foglalkozom ilyen - szerintem - nyolcvanadrangú dolgokkal.
2017. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Engem sem érdekel az előélete. Mit számít, hogy ki és mi volt előttem? Az a lényeg, hogy velem jól alakuljon minden. :-)
2017. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ideje lenne már megkomolyodnod, 32 éves lány.
2017. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy volt osztálytársam szeretője voltam (nem vagyok rá büszke). Gimiben nagyon jó barátok voltuk,. Amikor újra találkoztunk, beleszerettem, csak később derült ki, hogy kapcsolatban van. Sokáig hitegetett, hogy elhagyja a párját, sajnos hittem neki.Párszor tényleg szétmentek, de végül mindig visszament hozzá. Aztán szakítottam vele párszor, de mindig visszafogadtam. Nagyon ostoba voltam, ezt tudom. És pont ezért szégyenlem magamat, és félek, hogy ha ez elmondom a srácnak, akivel randizok, akkor csalódik bennem, ahogy én csalódtam magamban.
2017. jún. 27. 12:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha s srác normális, akkor nem fog ebből nagy ügyet csinálni
2017. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!