Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Nektek bejönnek azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek bejönnek azok a férfiak, akik tapasztaltak csajozás terén?

Figyelt kérdés
Én már 60 visszautasítást kaptam és még sose volt barátnőm, nagyon nagy tapasztalatom van e téren.

2018. júl. 26. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
:DDD Igen, az ilyen jo humoru pasik jonnek be nekem. :) A parom is ilyen. :)
2018. júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, ők tudják mivel kell kábítani a nőket, milyen szerepet kell előadni nekik.
2018. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Azért lássuk be hogy ha igaz a 60 visszautasítás akkor azért az nem rossz! Összehasonlításképpen egy átlag nő ennek a 60-ad részétől már telesírja a gyakorit.
2018. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A humor nekem is fontos. Legalább van önkritikád. :) Jó úton jársz!
2018. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Én hidegrázást kapok az egoista, menőzős srácoktól. Sokkal jobbak azok, akik így állnak a dolgokhoz. :)) Szóval: IGEN! :))
2018. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
igen
2018. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Leszarom, milyen csajozás terén, ha párkapcsolatban egy ratyi és a Jóisten sem marad meg mellette.
2018. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, legalább annyi eszed lenne, hogy rájönnél, hogy önmagában az, hogy x vagy y dolog megtörténik veled, még nem jelenti, hogy tapasztalt vagy. Csak akkor, ha valamilyen, az életedet jobban működő tanulságot is le tudsz vonni az egészből.
2018. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!