Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz a következő állítás:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a következő állítás: csajozás/hódítás = nézz ki minél jobban és bízz a szerencsében?

Figyelt kérdés
Egyik haverom mondta, mert annyira elkeseredett, hogy 24 éves korára is még mindig szűz (elég előnytelen külsejű alacsony és cingár fiú). És az állításában talán lehet is valami, mert hozzám a nők mindig is mágnesként vonzódtak (magas, izmos, jóképű pasi vagyok és az ágyban is top1), őszintén szólva soha nem is "próbálkoztam", mindig jött minden spontán magától. Amikor segítséget kér, hogy hogyan ismerkedjen és mit csináljon, akkor sem tudok semmit sem mondani neki. Tényleg igaz a fenti állítása vagy én vagyok ilyen tanácstalan elképzelések nélküli pasi. Halkan azért megjegyzem, hogy eddig mindig tökéletes kapcsolataim voltak csinos barátnőkkel és sose kellett senkinek a személyiségében csalódnom, ami azért fura, mert mint írtam és soha nem ismerkedtem célirányosan, hogy ilyen-olyan jellemű csajt keresek és neki akarok megfelelni.

2018. júl. 10. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Jo hat ez egyertelmu provokalas. :D nyilvan egy elonyosebb kulseju ember konnyebben talal part, de ha kilepsz az utcara lathatod, hogy nem csam a jokepu, magas, izmos ferfiaknak van baratnojuk.
2018. júl. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Eltekintve a kifejtéstől, szerintem 90%-ban igaz az állítás
2018. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1: Ne légy már ostoba! Mi ebben a provokálás? Pont ti szoktátok írni, hogy sokkal fontosabb a személyiség (és a karrier/ambíció), mert a külső csak egy első lépés, ami nem elég egy normális párkapcsolatra ha valaki hosszútávban gondolkozik. Én csak annyit írtam, hogy nekem olyan természetes a csajokkal való kapcsolatteremtés (és ahogy írtam is nem általam) mindenféle megerőltetés nélkül, hogy kis túlzással, de ha akarnék se tudnék szingli lenni. Ezért voltam kíváncsi, hogy csak én vagyok ennyire egyedi eset vagy a haverom tényleg jól látja?
2018. júl. 10. 11:42
 4/12 A kérdező kommentje:
#1: És a 2. mondatodra visszatérve: sehol nem állítottam, hogy csak top pasiknak lehet barátnője, de ők bármilyen konkurencia közepette (bulik, koncertek, fesztiválok) is tudnak érvényesülni, a nem vonzó pasik meg örülhetnek ha egy munkahelyen/tanfolyamon találnak egy olyan lányt, akivel legalább kialakul egy minimális kötődés akár beszélgetés szintjén.
2018. júl. 10. 11:51
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Összetettebb:

Szerintem:

- Külső

- Személyiség

- Pénz


Ezek az összetevői a csábítási háromszögnek.


Haverod mit tud felmutatni?

Cingár,ez már bukó tényező,mert nem férfi a nők szemében,nem tudnak beindulni rá.

Ezt el kell fogadnia és tenni érte.

Elsőkörben levisuzed edzeni heti 4-5-ször tudsz neki segíteni nem kell fizessen érte,írj neki kajatervet is edzéstervet.

Mellette küld el diákmelózni minné, előbb vagy keressen egy piacképes szakmát épitse karrierjét.

Mellette soft skilleket fejlessze,ezekbe is segíthetsz neki.

2018. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Az efféle végletekig leegyszerűsített kinyilatkoztatások sosem igazak. Van bennük igazság, persze, ebben is van.


Fontos különbséget tenni aközött, hogy >találni< akarsz valakit, vagy hogy meg is akarod utána >tartani<. A párod megtalálásához, tehát a csajozáshoz, hódításhoz, ismerkedéshez természetesen előny a jó külső, az önbizalom és az egyéb külsőségek, ez tagadhatatlan. De a párod megtartásához ez édeskevés, hosszú távon már a mögöttes tartalom számít.

Az is érthető, hogy a haverod ezt gondolja, hiszen ő ezek szerint el sem jutott még a "sikeres" csajozásig, csak a megtalálasra, megszerzésre fókuszál, mert még sosem találkozott azokkal a problémákkal, amiket egy hosszú távú kapcsolat során meg kell kezelni.

2018. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy ha a haverod ennyire hisz a külső fontosságában, akkor miért nem ment még el edzeni.
2018. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

#7-es na igen,itt lép képbe a KIFOGÁSok gyártása,mert az könnyebb meg ujjal mutogatni,mert ha lemenne edzeni akkor az FÁJ,meg szembe kellene magával néznie,rinyálni sírni könnyebb.

MAGYAROK vagyunk.

Ezt olvassa el:

[link]


De ezt küldöm mindenkinek itt,kifogások mellé.

2018. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez most olyan mintha azt írtad volna, hogy gazdag férfi könnyebben válogat az autók között, a minimálbéres havejanak pedig nem tud mit mondani aki félre tenni sem tud semmit.
2018. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésnek számít a jó külső, a továbbiakban viszont a belsőnek is klappolnia kell. Vagy találhatsz valami külsőségekre koncentráló plázacicát, akinek valóban nem csalódsz a nem létező személyiségében. Nekem is jó a külsőm, nagyon jó nőknek tetszettem mindig külsőre, de mivel félénk vagyok, ennek nincs jelentősége.
2018. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!