Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért találnak bármikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért találnak bármikor párt maguknak?

Figyelt kérdés
Úgy is lehet mondani hogy 1 lányra kb 100 pasi jut,mig fordiva 0.
2018. júl. 28. 12:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

"#5 na az átlagférfi még olyat is nehezen talál akivel próbálkozhat ismerkedni. Nemhogy a sok közül egy megfelelőt, hanem a kevés közül egy csak elfogadhatót..."


Ne csináljunk már úgy, mintha még egy percet nem töltöttünk volna el a való életben, valódi emberek között. Én nem azt látom az átlagos férfi ismerőseimen vagy akár csak az utcán látott átlagos férfiakon, hogy elvétve lenne párjuk, csak csúnya nők állnának velük szóba, húznák a szájukat a barátnőjükre/feleségükre, "jó'van ez is, azér' megdugom, ha már más nem jutott" alapon lennének velük és mellette a szép nőkre csorgatnák a nyálukat, hanem a többségük tökéletesen boldog évek óta az átlagos párjával. Biztos apád is szexi, béemvés, testépítő jópasi volt, amiért valaki hajlandó volt szaporodni vele.

2018. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

Nagyobb kérdés,hogy komoly kapcsolatra nehezen találnak?

Akkor csak én nem vagyok megbecsülve? Minden kapcsolatomban komolyan gondoltam és senkit se csaltam meg, használtam ki, dobtam el,illetve kedveskedtem ahol tudtam. 5. szakítás 2 év alatt :)

2018. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
42%
12: Ha veled ötször szakítottak 2 év alatt, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz vagy egyszerűen nem illettetek össze.Ha kiderül, hogy valakivel nem illünk össze, én sem rabolom az idejét, akármilyen kedves és akárhogy pedálozik. De ez nem azt jelenti hogy én nem akarok komoly párkapcsolatot, hanem azt, hogy nem VELE akarom.
2018. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Azért óriási nagy különbség van a pártalálás és aközött, hogy hány nyomi, vagy épp "nagymenő" qrógép akar felhúzni a répájára. Attól még nem válik az illető párrá, társsá. Ha a béka segge alá süllyesztjük az igényeinket, akkor valóban nagyon könnyű találni valakit. De azért ilyen alap dolgoknak feleljen már meg az esetleges jelölt, mint például :

1. Ne csak egy lyuk legyek neki a sok közül. Rengeteg pasi mintha csak golfozna. Megcéloz egy jó pár lyukat, az egyik csak betalál. Ő maga is egy társat keressen, mint ahogy én is. Legyen hűséges.

2. Nézzen ki valahogy. Nem azt mondom, hogy legyen egy adonisz, de legyen igényes, és a fizikai vonzalom alap dolog nálam. Ha az nincs meg, halott ügy.

3. Legyen értelmes. Legyenek céljai az életben.

Számomra ezt jelenti egy "pár". Ugye, hogy nem is olyan rohadt könnyű ilyet találni?


26N

2018. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13. Mindegyik azért szakított velem mert elmúlt a szerelem. Semmi vita semmi nem volt, a teljes imádatról a 0-ra 2 nap alatt az 5-ből 2 esetben :/
2018. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

6-os kommentelő


"megdugná és otthagyná őket"


Te összejönnél 1 olyan pasival akivel nem tudnál lefeküdni?

2018. júl. 28. 15:37
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a f..szságot...

Nem tudom, honnan szeditek ezeket a marhaságokat. Az egyik kitalálja, az összes többi meg elhiszi neki és folytatja. Nem önsajnáltatásból mondom, nem kell engem sajnálni, csak a tényeket közlöm, hogy én pl lány vagyok, és nem kellek senkinek. Szó szerint senkinek. Még egy dugásra se. Nem vagyok szép, de szerintem csúnyábbnak képzeltek el ez alapján, mint amilyen valójában vagyok. És hogy ne csak magamról beszéljek, van egy barátnőm, aki szintén hasonló cipőben jár, mint én.

2018. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy?:D “Párt”? Lehet, hogy pasit bármikor, szexpartnereket, de ismered te egyáltalán a “pár” fogalom jelentését?

Mibõl gondolod, hogy bármikor találhatnak párt?

2018. júl. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!