Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy a férfiak szerint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a férfiak szerint egy átlagos nő bármikor találhat magának párt, azt jelenti, hogy szerintük olyan nagy arányban vannak olyan egyedülálló férfiak, akikkel érdemes is párkapcsolatba kezdeni?

Figyelt kérdés

Tehát: hűségesek, önállóak, udvariasak, megértőek, kompromisszumkészek, őszinték, igényesek, tisztában vannak a saját jó és rossz tulajdonságaikkal, csak hogy néhányat említsek azok közül, amik jól működő, felnőtt párkapcsolathoz szükségesek...

Tényleg annyi ilyen pasi rohangálna a világban egyedül, hogy a nők bármikor leakaszthatnak egyet?


2016. aug. 21. 20:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Nem nagyképűsködés, meg önfényezés, de a környezetem visszajelzése alapján én ilyen vagyok :D 23/F
2016. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
igen
2016. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%

Pontosan,nagyon sok ilyen van. Csak a nők nem veszik észre őket általában,ennyi...

25/F

2016. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
A nagy különbség ott van, hogy a nőknek a sokból csak ki kell választaniuk azt az egyet, amelyik a legjobb, míg a férfiaknak küzdeniük kell, folyamatosan kezdeményezni, tűrni a visszautasításokat, és ha még szerencséje van, akkor még össze is jöhet egy számára középszerű lánnyal.
2016. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Amelyik nőre mindazok igazak, amiket leírtál, hogy milyen férfiból kellene rengetegnek futkosnia hozzá, az nem az átlagos nő. Az átlagos nő bármikor találhat magának átlagos(!) párt, de nem bármikor tökéletest.
2016. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Tekintve, hogy az ezt állító férfiak még soha nem ismerkedtek nőként (gondolom), ezért az ő véleményük teljesen irreleváns ebben.
2016. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Amiket te felsoroltál egyszerre egy férfiaban nem nagyon fogja megtalálni senki. És ezeket egyébként is csak felsorolgatjátok, de álltalában akikkel összejöttök azok az emberek a fent soroltak felével sem rendelkeznek. Ezért csalódtok annyit. Ez a felsorolás akkor érvényes, ha megkérdezi valaki tőletek, hogy milyen férfit kerestek és elkezditek ezt mondani. A gyakorlatban meg úgy szokott lenni, hogy kiszúrtok egy számotokra jól kinéző srácot és ha az hoz egy bizonyos szintet belsőre és be is jöttök neki akkor jártok. De a fent soroltakból kapásból mondjuk kettőt az életben nem teljesített a gyerek, mondjuk az igazmondást meg a hűséget. És ezek nem a srác hibái hanem a tiétek, hogy nem veszitek észre, hogy kivel álltok szemben.


Én sem úgy keresek barátnőt, hogy ezeknek mindnek megfeleljen. Nincs ilyen. Csak mondjuk hozzám igen kevésszer találnak csajok. Bezzeg a jól kinéző csávónál mindig sorban állnak aztán kiderül, hogy sorban veri át a csajokat. Ilyenkor derül ki, hogy rohadtul nem az ilyen felsorolások alapján választotok pasit.

2016. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7 Akkor az se jó, ha a nők elvárásai "az egyekben vannak", meg az se, ha "lejjebb adnak az igényekből"?
2016. aug. 21. 22:05
 9/20 anonim ***** válasza:
az a jó csak, ha engem választanak, bár nem vagyok ilyen jó, mint a leírt sok jó tulajdonság, de ezt igazából unalmasnak is találnátok csajok, ha jobban belegondoltok :)
2016. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Félre érted ezt nagyon :D Segítek:


"egy átlagos nő bármikor találhat magának párt" - magyarul: bármikor megdugnék egy átlagos nőt is. Minden férfi, bármikor megdugna, egy átlagos nőt. Ez a mondat, ezt jelenti, nem többet, nem kevesebbet. Senki nem gondolt arra, hogy udvarias, hűséges, meg megértő legyen. Ezek már a te gondolataid.

2016. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!