Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tanuljak meg "táncolni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tanuljak meg "táncolni" és táncoljak egy bulin félénk férfiként?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem igazi tánc, de nekem halál ciki, és soha nem is táncoltam.

2018. júl. 28. 13:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Akkor kezdj el otthon tükör előtt táncolni. Nézz bulis videókat és utánozd le a mozdulataikat. Ennyi.

És vetkőzd le a félénkségedet, ami mindenben gátol téged.

2018. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Legyen tánc :D Ki mész a parkett közepére azt veretsz a basszusra meg vicsorogsz ennyi.
2018. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%

"Nézz bulis videókat és utánozd le a mozdulataikat."


Csak ezt ne! :D


Ha nincs a "veredben", es nem jon osztonosen, akkor ne is eroltesd, mert csak viccet csinalsz magadbol.


Gatlassal kapcsolatban meg annyi, hogy elkezdeni nehez, ha elkezded, utana mar nem fogsz szegyellni.

2018. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A shuffle szerintem mindenkinek jól áll. Amúgy Youtube a barátod, még egy macska becsomagolásáról is van tutorial. Én is onnan zárkóztam fel, csak a latin alapokkal, mert kicsit másmilyen bulikat szeretek.
2018. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Shuffle hatalmassssss
2018. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

#3


Akkor kijelented, hogy ha venné a bátorságot és komolyan el szeretne kezdeni táncot tanulni, akkor ne is tegye, mert nincs a "vérében" és akkor már gáz lenne.


Te vagy a gáz. Senki nem úgy születik, hogy mindent tud. Gyakorlás és elhatározás kérdése minden. Most az, hogy eltanul néhány alaplépést, az miért probléma?


Akinek pl. eddig nem volt ritmusérzéke, mert azt hitte, hogy nincs, akkor az soha ne is gyakorolja, mert soha nem is lesz? Nem vagyunk jövendőmondók.


Senki nem úgy születik, hogy tud főzni, azt is meg kell tanulni. Nő vagyok, elméletben a véremben kéne, hogy legyen az ösztön erre. De utálok főzni. Ettől függetlenül megtanultam.

2018. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
6-os, valahogy ugy. Olyan ez, mint az enekles, ha nincs a veredben, kepezheted te magadat, sosem fogsz jol enekelni. Persze enekelgethetsz zuhanyzas kozben igy is, de tehetsegkutatoba ne menj, ahogy buliba se kezdj el benan tancolni, ha nem akarod lejaratni magad.
2018. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Neked biztos a véredben van ez is a lopással együtt. :DDD


Kérdező, igyál 1-2 felest, menj be táncolni a haverokkal és engedd el magad. Buliban senki nem Fred Astaire, szóval ha ritmusra lépkedsz és jól érzed magad, az bőven elég.

2018. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

#7


Szánalmas egy negatív pesszimista ember vagy.


Csak kérlek, másnak ne adj tanácsot, mert még az élettől is el fogod venni a másiknak a kedvét.

2018. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9-es, azzal, amit irtam, csak ovni szerettem volna, de ha valaki ilyen "bikicsunaj" jellegu ember, akin rohog az emberek, az menthetetlen. :D
2018. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!