Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Feminin, fiatalos és vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feminin, fiatalos és vékony férfiként hogy, illetve hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos a harminchoz közeledvén is rendkívül fiatalnak tűnök mind a testalkatom/csontozatom, mind az arcom miatt. Ehhez jár még egy magas hang...

Egész életemben csak a tiniknek jöttem be, de a korom miatt már nekik sem. Sokan mondták, hogy az egzisztencia majd megférfiasít: hát nem. Álomfozetésem van, gyakori utazások trópusi helyekre, stb. Senkit nem érdekel, mindenki gyereknek tart. Tök mindegy, hogy személyiségre milyen vagyok.


Ha emellett még jóképű lennék, talán nem lenne olyan vészes a helyzet. De az sem vagyok. Regisztráltam, előfizettem kb. minden társkeresőre, de gyakorlatilag semmi nem jön össze. Ősszel randiztam legutóbb.


2018. júl. 16. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
az nem elég, hogy álomfizetésed van? minden kell?
2018. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Nyomass magadra egy kis izmot meg borostát.

Alomfizetesbol kijön egy személyi edző meg stylist.

2018. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Neten való ismerkedésnél, de lényegében bárhol azt kitalálni, hogy egy nőnek milyen típusú pasas jön be....képtelenség.

Van, akinek a te típusod, van, akinek az 5 ajtós szekrények kopasz fejjel, ezt megfejteni...1 élet kevés hozzá.

2018. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az álomfizetésedből nem futja kondibérletre meg egy kis tömegnövelőre? A kölyök arcra szakáll?
2018. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kondizáson rajta vagyok, meg amúgy is sportolok. Borosta/szakáll nem nő rendesen sajnos.
2018. júl. 16. 10:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Na jaguár fejlődik, végre valami értelmeset is tudott mondani. JÁR NEKI A KEKSZ!
2018. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szakállra próbáld ki a minoxidilt, férfiassághoz pedig menj el valami normális küzdősportra, ahol kesztyűs-fogvédős küzdelem is van (szóval ne ilyen karate-kungfu szintű varázslásokra).
2018. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez csak,az én vélemenyem, és lehet hogy klisés, de amíg magadat nem rakod rendbe addig nem lesz kapcsolatod.

MINDEN férfitípus megtalálja a magához valót, mert minden KÜLSŐ tulajdonság tetszik valakinek (vagy legalábbis van olyan aki képes elfogadni).

Egy dolog nem jön be, ha egy pasin látszik hogy szorong, nincs önbizalma és állandóan azon kattog hogy miért nem elég jó.

Nekem speciel külsőleg bejönnél (ha nem lenne ekkora korkülönbség), de amíg saját magadat nem tartod férfinak addig más se fog.

2019. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!