Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők, lányok még jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők, lányok még jobban bunkók, mint a pasik?

Figyelt kérdés

A cím csak provokáció, nyilván mindkét nemből vannak egyformán, és kevésbé, egyáltalán nem bunkók.


De úgy vettem észre a nők, lányok többsége jellemzően a fiatalabbak, nem feltétlenül tinik, nem képesek a férfiakat elutasítani.

Sem élőben, sem pedig online. A férfiak inkább megmondják, ha nem szeretnének többet.

Főként neten jellemző, hogy rohadtul nem kíváncsiak a másikra a lányok, de inkább válaszolnak egy-két szavakkal, és társai, vagy akár hetek óta tartó beszélgetés után szó nélkül lelépnek, minthogy írjanak két sort, hogy bocs, mégse. Még valami primitív elköszönésre se hajlandóak.

Nem csak saját tapasztalat, már beszélgettem erről nem érintettként lányokkal.

Nem érdekli őket, hogy bunkók, bele se gondolnak a másik fél helyzetébe.


Miért nem mernek, hajlandóak vajon egy normális elutasításra?

Szerintem minden férfi nagyra értékelné ezt a gesztust, és nem egy bunkóként emlékeznénk ezután a csajra.



2018. júl. 28. 14:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Pont azért, mert a lányokba azt nevelik, hogy a nyílt konfrontálódás bunkóság.


Minden erről szól, a sok idióta "női praktika" is. Kicsi korunk óta azt mondják, ne mondd ki, amit gondolsz, ne legyél határozott, mert az férfias, a férfiak nem szeretik, ha egy nő férfias.

2018. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
30%
SOKKAL BUNKOBBAK A NŐK MINT A FÉRFIAK.
2018. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%

Társadalmi rétege válogatja. Egy jobb módú, hercegnőként nevelt nő, akinek egy szalmaszálat nem kellett keresztbe tennie és abba lett belenevelve, hogy "szépnek kell lennie és illegnie" (sok ilyet ismerek), hajlamos rá. Nagyon sok ilyen orvos meg ügyvédpalánta ismerősöm van és annál bunkóbb, minél többen ajnározzák élőben/facebookon is.


Nekem is ekkora lett a képem és lekezelő lettem, mikor még el sem végeztem az egyetemet, de már 3-4 állásajánlattal kerestek fel és kapkodtak utánam kb. Akkoriban méginkább hiányszakma volt, amit tanultam, válogathattam, benyöghettem poénból később nevetséges összegeket, volt, aki még úgy is visszahívott. Aztán találtam baráton keresztül egy helyet, ott kicsit visszavettem és megbékéltem. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy tök érthető, hogy valaki ilyen lesz, ha már akkor is hátast dobnak tőle, mikor megigazítja a haját... Sajnos ezt ti idéztétek elő a bálványozással.

2018. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
24%
szerintem gonoszabbak tudnak lenni az fix, egy ördög lakik bennük :)
2018. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

A bunkóságot sok mindenben lehet mérni, te meg felhoztál egy (1) darab példát.

Személy szerint nem hiszem, hogy a nők nagy általánosságban bunkóbbak lennének, de ja; mivel több ajánlatot kapnak mint a férfiak, ezért nagyobb a valószínűsége annak, hogy valamivel megbántják a férfit az elutasítás során.

Bár ha az alapján mérnénk a bunkóságot, hogy ki hogy viseli az elutasítást (pl ki kezd el magában/a neten mocskosk..rvázni, és leírni a másik nemet válogatós p...csáknak) akkor lehet hogy ti nyernétek.

2018. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%

Ha a sok állókukis tinifiúcska nem lihegne mindegyik után pincsikutya módra, valószínű nem kéne 1 nőnek sem bunkónak lennie, akik épp nem akarnak dgni velük.

Csak mivel a nők többségének a szex nem egy létszükséglet, amit napi szinten űzni kellene, máshoz kötik az érdeküket.

Nézd meg az 50 körüli nőket, szegények kb már senkinek sem kellenek, mindent megtennének egyedülállóként egy kapcsolatért. Szinte bármilyenért.

2018. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

"Kicsi korunk óta azt mondják, ne mondd ki, amit gondolsz, ne legyél határozott, mert az férfias, a férfiak nem szeretik, ha egy nő férfias."


És felnőttként a gondolkodni tudó emberek felülbírálják az ilyen hülyeségeket.

2018. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem feltétlenül bunkóságból csinálják ezt, hanem azért, mert ez az egyetlen biztos módja annak, hogy ne sérüljenek egy elutasítás során. Ha odaállnék egy pasi elé, vagy üzenetben határozottan, egyértelműen leírnám neki, hogy nem kívánom folytatni vele az ismerkedést x és y okból, akkor bőven benne van a pakliban, hogy képtelen lesz megfelelően reagálni, elhord mindenféle mocskos, büdös rbancnak, jön gyakorira sírni, hogy miért ilyen paraszt MINDEN nő, jönne a személyeskedés, megszégyenítés, hogy egy ilyen büdös paraszt nő amúgy sem kellett volna neki, (legfeljebb egy éjszakára), soha nem lesz senkim ha ilyen vagyok, vagy a másik véglet, hogy nem képes elfogadni az elutasítást és levakarhatatlanná válik, megmagyarázza, hogy miért nem is olyan ember, amilyennek megismertem és bűntudatot kelt bennem, mert én vagyok az élete értelme, mennyire szarul lesz, ha "elhagyom", szélsőséges esetben még öngyilkossággal vagy hasonlóval is fenyegetőzik. Nyilván ezek csak a szélsőséges esetek, de biztos vagyok benne, hogy minden nő, aki minimális időt töltött az életéből ismerkedéssel már találkozott ezekhez hasonló férfiakkal.
2018. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
10%
Igen, így van:D
2018. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

"És felnőttként a gondolkodni tudó emberek felülbírálják az ilyen hülyeségeket."


Felnőttként rájössz, hogy adhat olyan pofont egy nemért, hogy nem kelsz fel többet. A neten meg ugye jön a qrvázás.

2018. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!