Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ilyenkor szándékosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyenkor szándékosan vagytok bunkók?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, társkeresőn ugye ha ír a férfi tök normálisan, max elolvassa az üzenetet, de nem válaszol. Ez tök alap koptatás. Mint levegőt venni. De.

Amikor már beszéltek, akkor miért várjátok el hogy csak a másik produkálja magát, ti meg csak sodródtok, max hozzáfűztök valamit. Aztán ha a pasi nem viszi a beszélgetést, akkor ennyi, megszakadt az egész, elvárja hogy én vigyem tovább. Én kb udvariasan elbúcsúzom, mert gáz. Levegt nem veszek senki helyett.


Viszont. Ez nem kifogás, hogy nem tetszik, akkor ne válaszolj sem az, hogy udvarias. Baromi unalmas, hogy egész életemben azt hallgattam a nők mennyit beszélnek, meg nyitottak. Türót. Persze jön a nem lehet beszélgetni a pasikkal nyafnyaf.


Tök úgy jön le, legtöbb nemhogy szándékosan bunkó, de alap kommunikációs képességek is hiányoznak. Aztán persze jön a, miért bunkók velem a pasik.


Mielőtt megsértődne itt valaki, lefogadom ő is ezt szokta csinálni. De akkor mondja már meg, mit is szeretne.

A csunyavagy meg fujjofiu es nesirjamaaa nem válasz, nem az oviban vagyunk.


2017. okt. 1. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem mindig mondják randipartnereim, hogy tökre örülnek, hogy velem lehet normálisan kommunikálni, mert sok nő képtelen rá, ahogy te is írod. Sajnos ez van, majd találsz olyat, akivel lehet rendesen beszélgetni :) Kitartás.
2017. okt. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Mert unatkoznak, és szeretnének beszélgetni...de nem tudnak miről, mert nincs semmi érdeklődési körük, nem tudnak semmilyen témához se hozzászólni.
2017. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert valójában nem kíváncsiak rád, csak unatkoznak. Velem is ezt csináljak.
2017. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert további 20-30 nyomival is "beszélgetnek" közben.
2017. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk alapból nem foglalkoznék ekkora hisztigéppel... Főleg ahogy a többi kérdésedet is látom. Nőj fel basszus.
2017. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Mert nekem az körvonalazódik, hogy társkeresőn a lányok ugyanolyan defektesek, mint az ottani férfiak. A többség arra vár, hogy Adonisz rájuk írjon, ha meg valaki mégis visszaír, vele meg nem lehet beszélni semmiről :/
2017. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A dühös feministák lepontoztak titeket xd. Sry választól független kal mindenki egy pluszt
2017. okt. 1. 18:04
 8/9 A kérdező kommentje:

Otos. Tobbikerdes? Na meselj miket tudsz, miket kerdeztem. Ha ennyire jo mentalista vagy a pin kodom is tudod?


A masik, aki nyomizott.


Maga uram/ holgyem mitol nem lesz nyomi? Mi az, amitol tokeletes maga? Jaa a gyakorin pofazastol, aaaaz nagy ertek:D

2017. okt. 1. 18:09
 9/9 A kérdező kommentje:

Igy utoljara, mert nem szallok be az egoharcba.


Hogyha olyan nagyszeru es okos emberek valaszolnak, akkor mondjak ok mit csinalnak, hogyan allnak a dologhoz. Jaaa sehogy:)

2017. okt. 1. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!