Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg prűd lennék? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg prűd lennék? És tényleg én lennék a problémás?

Figyelt kérdés
Sokszor kapom már, hogy miért nem bírok beszélni a szexről. Egy-egy lánnyal való beszélgetéseim közt volt olyan, mikor ők kérdezték, hogy: X-nek(lány) nem szép-e a feneke, mire én köhintve alig tudtam válaszolni. Kérdezték is, hogy állok nő ügyben, hogy miért nem dugtam eddig, miért nem szórakozok velük. Pedig szerintem tisztelni kéne a nőket, és amúgy is csak azzal tudnék lefeküdni, pontosítok, szeretkezni, akivel van is kapcsolatom vele. Válaszokat előre is köszi! F/20

2018. júl. 28. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Egyedül és szűzen fogsz meghalni.


Nem ez a véleményem, de a világ igazolni fogja.

2018. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem prudnek mondanalak, de ez a szep-e a feneke xy-nak egy eleg egyszeru kerdes, meg csak tiszteletlennek sem mondanam ebben a megfogalmazasban, szoval igen, kicsit problemas, ha erre sem tudsz valaszolni, hanem inkabb mar pironkodsz tole...
2018. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Számomra ez szimpatikus, legalább te gondolom nem néznél meg mellettem sétálva más nőket.

19/L

2018. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
Igazad van hogy tisztelni kéne egymást,de sajnos ez a világ másfele halad.
2018. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%

A noket du**i kell megfele. Nem kell törődni az erzelmeikkel.

Raersz majd azzal foglalkozni 30 eves korodban. Amikor leallapodsz. Addig csak hitegetni kell oket, hogy sokat jelentenek neked. Es keféld oket rojtosra. Aztan dobd oket.

Nyugi, ezt ok siman elviselik. Sot, meg orulnek is ennek.

Nyugi!

Lehet durva amit irok, de ez az igazsag.

2018. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem tudsz a szexről beszélni az elég komoly probléma, igen. Az, hogy csak azzal feküdnél le, akit szeretsz, tök jó, de az ilyen erős prűdség és gátlásosság, hogy már akkor zavarba jössz, ha valaki kiejti a száján, hogy popsi, vagy fenék, nem normális.
2018. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!