Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régebben hogy voltak mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben hogy voltak mások szerint is gyönyörű barátnőim, ha csúnya, introvertált srác voltam?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Mindig az a “geek” típus voltam: intelligens, vékony, későn érő, gyakorlatilag minden szociális érzék nélkül. Pénzem sem volt. Mégis több, szinte mindenki szerint nagyon vonzó barátnőm volt a múktban. Ráadásul nem egy lányról beszélünk, hanem négyről. Szerencsém lett volna?

Ironikus, mert azóta rendkívül jól keresek, de úgy tűnik, csak a pénzem érdekli a nőket. Jó pár éve nincs komoly kapcsolatom.


2018. júl. 29. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

A kulcsszó: régebben.

Igen, régebben még nem volt ennyire elfajult a helyzet.


"A nők farkat növesztettek, hermafroditák lettek. A férfiak pedig konfliktuskezelés szempontjából heréltek, kisp0sűek lettek.

Jó nagy cumi van. Már jó ideje. A vége ennek pedig pokol, mert az a csaj aki farkat növeszt magának, és játssza a keményet, és az a pasi aki hagyja magát érzelmileg manipulálni, összehoznak gyerekeket. A gyerekek pedig ebben fognak felnőni, akik meg kétségbeesetten keresik a megoldásaikat, amit nem fognak találni, mert kevés a hiteles felnőtt körülöttük. Ezért egyre inkább a fogyasztói társadalom felé fordulnak, és azzal próbálnak kompenzálni. Durva nagy elpimpilizés van."

2018. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%

Fiatalabb koromban én is sikeresebb voltam.

Azóta nincs pénzem még, és 0 nőt érdeklem így.

Szóval örülj neki, hogy veled legalább érdekből ottvannak. Jobb mint egyedül így is. Csak figyelni kell ne szórják el és kész...

2018. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függhet, hogy milyen környezetben mozogsz.

Amikor “a nõket a pénz és kinézet érdekli” szövegeket olvasok itt gyakoriasan, akkor picikét belátom: lehet, hogy akik ezt írják, azoknak más városban/más helyiségben tényleg olyan a helyzetük.

Pl. volt több ismerõsöm, akik ugyanabból a városból származtak, és mind panaszkodtak ilyen dolgokra párkapcsolat, illetve szociális téren is. Talán nem lehet véletlen.

Lehet, hogy az én környezetemben normális, szimpatikus emberek vannak túlsúlyban, de az lényegtelen az õ szempontjukat nézve.

2018. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hadd találjam ki a város nevét: Budapest.:D

Amúgy vidékről tényleg sokkal több kedves lánnyal találkoztam.

2018. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a régebben....nem tudom hány éves vagy...de...ez olyan hogy 14-16-20 évesen akár egyetemen is ha sok jó nő van akivel napi kapcsolatban vagy akkor akár lehet is valami.Ugye itt is mint mindenhol játszik egy nagyon fontos tanulság az életben.Jókor jó helyen.Az hogy van pénzed az természetes hogy több nő érdeklődik irántad ez nem új...viszont gondolom annak is meg volt az oka hogy a "szebb" nőket nem tudtad megtartani?
2018. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
50-50% volt a szakítási arány. És az első barátnőm 21 évesen volt, most 28 vagyok.
2018. júl. 29. 13:33
 7/13 anonim ***** válasza:
és hol voltál? milyen közegbe? suli? munka? hol találkoztál velük? sok barátjuk volt? Mennyire volták introk vagy extrok? Mennyire szociálisak...közös érdeklődések? rengeteg minden kell ehhez de leginkább a jókor jó helyen...mert ha jó helyen vagy és ott épp kevés a nálad alfább kinézetű srác és jó fejnek tűnsz akkor simán rád esik a választás.
2018. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindig neten ismerkedtem, bár csak két barátnőm volt társkeresőről. Egy kivételével extrovertált lányok voltak.
2018. júl. 29. 13:41
 9/13 anonim ***** válasza:

Inkábbazt nézd, hogy most miért nincsenek

Másik körben mozogsz szerintem

2018. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám. :) Nekem is ugyan ez volt, fiatalon szép, okos, szeretni való barátnőim voltak. Most 28 évesen pedig már csak élősködő, anyagias, felszínes nőket találok csak a korosztályomban. Úgyhogy én már nem is ismerkedem csak fiatalabb lányokkal.
2018. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!