Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy depressziós, extrém introvertált, szociális fóbiás fiúként találhatok barátnőt?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim,szociális életet nem élek.Egész életemben ém voltam az osztály lúzere,akit kiközösítettek,szivattak és vertek

2018. júl. 21. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Akkor nem ezeken kene dolgoznod ahelyett, hogy tetlenul varod, hogy a farkadra reppenjen valaki?!
2018. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hogy dolgozzak ezen?Fogalmam sincs mit kéne tennem.

Egész életemben szivattak.Semmi jót nem várok az emberektől

2018. júl. 21. 14:28
 3/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha nem vagy képes nyitni, akkor nem tudsz kialakítani semmilyen szociális életet.


Túl kell tenned magadat a történteken. Azok az emberek már a múltad részei, te pedig a jelenben élsz.

Ne láss bele mindenki rosszat, mert ez tart vissza attól, hogy kommunikálj a környezeteddel!

2018. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Így ne ismerkedj, mert nem vagy nyitott, nem tudsz bízni. Először menj pszichológushoz, hogy valamennyire rendbejöjjön az önértékelésed, és kigyere a depresszióból.
2018. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én normális embernek tartom magam, depresszióval én is küzdök már jó ideje. Nehezemre esik a kapcsolattartás de a beszélgetés is sokszor. Gáz vagy nem gáz én fb-n keresztül írtam két lánynak akik a barátnőim lettek. A valós életben kevés olyan lányt ismerek akik tetszenek, nincs barátjuk és úgy érzem elég jól összepasszolnánk. Én nem mondom hogy interneten keresztül szedj fel csajt de látod sikerülhet. A társkeresőket szerintem el kell felejteni. Míg szakmát tanultam csomó lány vett körbe de egyszerűen már ránézésre is más világ volt a legtöbb. Sokan cigiztek közülük, ha valaki tetszett volna annak már barátja is volt.

Szerintem dobd be magad a mélyvízbe. Nem nagyon ismerkednek az emberek utcán de ha normális srác vagy akivel normálisan el lehet beszélgetni akkor próbáld meg. Kezdődhet azzal hogy szia meg tudod mondani mennyi az idő?

Ha van egy kis félretett pénzed és esetleg van fiú ismerősöd akivel szerinted jól kijönnél, menjetek el bulizni együtt. De úgy hogy próbáljatok ismerkedni fiúkkal és lányokkal.

2018. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha "áldozat" leszel egy kapcsolatban, és megtalál egy "tettes" típusu lány. Te az az ember vagy aki mellett sokan kéne dolgozni, hogy egészségesen működő kapcsolata legyen. Szóval vagy lesz véletlen egy áldozat-tettes kapcsolatod, ami szintén megerősít abba, hogy az emberek szemetek, a nők csak kihasználnak. Vagy valamit kezdsz magaddal, és megpróbálod megkeresni a sötétből kivezető utat, hogy rád találjon a valódi szerelem.
2018. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ilyen gondolkodással s hozzáállással az is kérdés minek.
2018. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Először nézz szembe a félelmeiddel.
2018. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok meg,hogy miért utálnak engem az emberek??

Én hiába ismerkedek meg bárkivel is,mindenki csak bánt engem.

2018. júl. 21. 21:55
 10/16 anonim ***** válasza:

A szocializáció először benned kezdődik!

Csak utána a kapcsolatteremtéssel. Ha látszik hogy belül nem vagy ép akkor az emberek kerülni fognak.

Ha nem gyakoroltad a társas kapcsolatokat akkor nem is fog egyszerűen menni.


A másik: mivel zárkozott vagy, kevés ember felé nyitsz. Így az eredményeid is rosszabbak. Sok ember önző vagy látszat kapcsolattal is megelégszik. Így nagy számban kell próbálkozni hogy olyan embereket találj akik tényleg kedvelnek!

Kevés ember esetén lesúlytó lehet a statisztikád!

2018. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!