Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a fiatal fiúval, mert 14 év köztünk a korkülömbség?

Figyelt kérdés

Már többször randiztam egy 22 éves fiúval. Kb. 10 randik volt már. Már az előző randinkon bedobta, ha minden ilyen jól alakul, akkor még babát is eltud képzelni. Nem voltunk még úgy együtt ezt csak megjegyzem. Egy kicsit megdöbbentő volt ezt hallani. A mai randinkon pedig bedobta, hogy mi lenne ha a szüleivel ebédelnénk legközelebb.

Őszintén kérdezem, hogy szerintetek ekkora korkülömbséggel lehet jövője a dolognak vagy bármit is tervezni. Mennyire vehetem ezt komolyan?! Köszönöm a válaszokat



2018. júl. 29. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
8 éves vagy? Tudom hogy 36, de nem akarom elhinni. Szerintem simán kezdhetsz vele.
2018. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De kicsit pedofíliának érzem. Meghát mit szólnának a szülei egy 36 éves nőhöz. Tiszta parában vagyok
2018. júl. 29. 19:47
 3/16 A kérdező kommentje:
Korkülönbség
2018. júl. 29. 19:50
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

minek randizol vele 10x, ha nem tudod elképzelni?


csak az egódat növeled?

2018. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 vagyok és ha jól alakulna minden én is összejönnék komoly kapcsolatra is 36 körüli nővel is.

Az én koromban gyémántszámra megy, ha egy nő értékel minket és nagyon sokat jelent nekünk.

2018. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De, nekem nagyon tetszik ez a fiú. Csak félek, hogy az Ő szülei mit szólnának. Ha kiakadnának vagy haragudnának a saját fiúkra. Sajna van egy ilyen a környezetemben. A nő azóta nem beszél a fiával, mert nem tudja a választottját elfogadni :(
2018. júl. 29. 19:57
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kivetnivalót nem látok ebben. Miért ne lehetnél együtt fiatalabbal? Ha te tetszel neki, akkor nyilván nem zavarja a korod. És az mindenképp pozitívum, hogy felvállal téged. Nekem azzal van bajom, mikor csak szexre kéne az idősebb nő, de összejönni vele már ciki.
2018. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem fordítva volt.

Volt egy nálam sokkal idősebb nő és Ő nem akart felvállalni engem.

Gondolom egzisztencia különbség stb miatt. Meg is szakadt az egész. Nyilván nem tudok vonzódni olyanhoz, aki nem képes felvállalni.

2018. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
én fordítva voltam (22 éves nő vagyok, a párom pedig 35 volt)... és viccelődtünk egymással sokat ennek kapcsán, például ha mondta hogy fáj valamije mondtam hogy "ez màr a korral jár nagypapi" meg ő is mondta néha hogy "ezt egy ilyen kis csitri még nem értheti" meg hasonlók, de ezek csak viccek voltak, igazából semmilyen szinten nem jelentett problémát a korkülönbség, nekem egyàltalán nem volt olyan érzésem hogy ő pedofil, vagy például hogy ne lennék az "ő szintjén" vagy hasonlók... persze a legelején bennem is felmerült, hogy "nem sok ez?" de aztàn rájöttem, hogy ezen a világon semmi nem múlik
2018. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is hasolóban vagyok benne, szerintem akkor van gáz ha a nőn látszik h öregszik mondjuk már év múlva és a srác meg nem vonzódik hozzá később, a nő meg öregasszony kinézettel kezdhet megint ismerkedni kevesebb eséllyel. Jó tudom vannak nők akik sokáig jól tartják magukat.A másik ha a srác kitalálja h gyereket akar, te meg már nem, na az is borzalmas. Ha ezt a kapcsolatot bevállalod, akkor azt is vállald be h egy idő múlva vége lesz. Amíg tart élvezd ki. Közben járj nyitott szemmel.

Hát a szülők biztos hadjáratot indítanak, vagy szomorúk lesznek, a srác meg bizonytalan, vagy a szülők szomorúak.Plusz mindenki nyomatja neki a szöveget h hova tette a szemét, mit akar ettől a korosodó nőtől, mikor ott van a sok fiatalabb csaj.


De van olyan is h pl egész átlagos okból mennek szét mint mások,vmin nem egyeznek.


Ha már ezzel a sráccal akarsz lenni akkor a korkülönbséget kapcsold ki az agyadban, és viselkedj természetesen.

2018. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!