Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 9. es vagyok és randira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9. es vagyok és randira hívott egy 11. es fiú. Mennyire számít a 2 év korkülömbség? (Többi lent) 😊

Figyelt kérdés

Nagyon helyes meg kedves de igazábol semmit nem beszéltünk még csak annyit hogy elszeretne vinni valahova hogy jobban megismerjük egymást.Szerintetek az nem baj ha 2 évvel idősebb? Meg nyilván ő ebbe már tapasztaltabb nem az első randija,rengetegszer csókolozott,én meg még sose és ez nem lehet akadály? És ha megcsókolna első randin hagyjam vagy inkább ne?

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2017. okt. 23. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:

2 év korkülönbség az semmi, pont jó.

1. randin sztem ne csókolozz, mert nem ismered ... Ezt leirtad, hogy nem nagyon beszéltetek... ez már gáz, h csak igy odaadod magad.

2017. okt. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van,köszönöm!
2017. okt. 23. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Minden iskolában bevett szokás hogy ráhajtanak a gólyalányokra.Ne tulajdoníts neki nagy jelentősséget
2017. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De nem a csúnyákra. Szóval vedd nyugodtan bóknak:) Amúgy meg egy srácnak nem annyira fontos, hogy mennyire vagy tapasztalt.
2017. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
menjetek szobára
2017. okt. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Háát nem tudom, a mi sulinkban nem tudok ilyen gólyázós szokásról, bár mondjuk mi hatosztályos gimi vagyunk :D Kicsit furán venné ki magát ha mondjuk egy 16-17 éves srác ráhajtana a 154 centis 12 éves hetedikesre :D

Kedves kérdező, én is talán azt javasolnám, hogy első randin ne smárolj még, és inkább előbb deríts ki, hogy mik a szándékai, lehet, hogy valóban tetszel neki, de lehet, hogy csak ezt a szokást követi, amit az előző válaszolók is írtak :D

2017. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 CFB ***** válasza:

A korkülönbség jó. Tapasztaltabb? Na és. Én 15 éves lány létemre még nem csókolóztam, és egy majdnem 13 éves csajjal alakul valami (nagyon jó barátok vagyunk, leszbikus, és még nem biztos a nemében), és ő már csókolózott. 2szer mondta, hogy meg akar csókolni, tegnap még egyenesen fel is ajánlotta. Én meg nemet mondtam. XD (információt akart kihúzni belőlem, amit róla írtam a napomban)


Úgyhogy ne aggódj, ha valaki igazán szeret, türelmes lesz veled, és el fogja fogadni a döntésedet. (Mi kb 2-3-hetente összekapunk, 1 napig mindenki szarul érző magát, majd jobb lesz a kapcsolatunk, mint előtte. Úgyhogy ne félj semmitől, és csináld azt, amit jónak érzel 😁😊)

2017. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!