Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Sziget Fesztiválon tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Sziget Fesztiválon tényleg csak az nem részesül "alkalmi kalandban", aki nem akar?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan ezt hallom, hogy ha odamegy valaki akkor tuti lesz alkalma egy kis pajzánkodásra, nyári kalandra. Nos, arra gondoltam, hogyha így van, akkor én 50 kilós alacsony pasiként magam elmennék és hiteles módon veszíteném el a szüzességemet (értsd.: nem prostival). Van értelme a tervemnek vagy ennek semmi alapja és szokás szerint azok terjesztenek ilyen városi legendákat, akik úgy néznek ki, hogy egy templomban is ugyanúgy be tudnának csajozni?

2018. júl. 29. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha kimész a házból, bármire van esélyed. Amíg itt sírtok, addig nem.
2018. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát persze :D
2018. júl. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Azért ne ilyen célokkal menj szigetre, mert könnyen csalódhatsz.
2018. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3: Miért is csalódnék?
2018. júl. 29. 20:56
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Ha máshol nem jött össze ott sem fog. A nők csak azért mennek oda, hogy mindenféle külföldivel szanaszét dugassák magukat pár napon belül.


Az átlagos (meg az alatti) magyar férfiaknak ott sem jut semmi...

2018. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
#5: ez teljesen igaz. Attól hogy ez a legenda járja, még nem vonatkozik bárkire. A külföldi, illetve a magyar pénzes csávók, valamint az igazi alfahímek kapják meg az effajta dolgokat. Veled kb. szóba sem állnak majd, mert ha már vinnéd épp "szobára" a következő 5 méteren belül jönni fog egy jobb és azzal megy el.
2018. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
amit utolsó említ, ez a fajta viselkedés nem csak a szigeten jellemző a "nők" körében. nézz szét magad körül, vagy lásd a társkeresőket, egyik nap ír, másik nap lesz*r, jött 1 jobb, jött egy pénzesebb, vagy aki ép szebben mosolyog... sajnos manapság úgy kezelik az embereket, mint 1 darab húst. a szigeten is ha kint van 5ezer férfi, akkor ezek a nők a "felső" 200nál tornyosulnak, majd utána itt sírnak, hogy az a 200micsoda szemét... egyébként nem is lenne magyar ember, ha annó anyám is így viselkedett volna mint a mostani lányok, szebben mosolyog a közértes, akkor azzal van, holnap megtudja a józsi többet keres 20 forintal, akkor meg azzal. feminizmus növekszik, népesség csökken.
2018. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
7es menj orvoshoz, te beteg vagy...
2018. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
12%
Harmincas de még szüz faszi vagyok.Idei sziget fesztiválra dolgozni mentem.Rengeteg a jó nö.Mind külföldi, de rengeteg, ennyi jo nö nincs sehol semelyik buliban mo.-n.Dumálgattam osztrák, ausztrál, belga nökkel.A belga növel el is mehettem volna de elb..tam mert nem mehettem el a munkahelyemröl.Szép is lett volna egy belga csajjal elvesziteni...Jövöre tuti ide jövök csajozni,itt nem a love szamit ez a szabadság szigete teso.'
2018. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!