Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan lányok, mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan lányok, mostanában ti is tapasztaljátok, hogy egyre nehezebb olyan pasit találni, aki nem csak alkalmi dolgot akar?

Figyelt kérdés
Volt több éves kapcsolatom is,de mióta annak vége, valahogy folyton az ilyenekbe botlok bele.
2014. dec. 29. 17:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Tisztelet a kivételnek. Köszönöm :)
2014. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
kiben mit lát az ember,így van ez tudod :)
2014. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Nem nehezebb, csak nem ribinek kell öltözni :)
2014. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek,igen. De úgy gondoltam,ez egyértelmű.:D
2014. dec. 29. 17:11
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem tapasztaltam ilyesmit, nem feltétlen a srácok hibája, ha nem akar tőled senki semmi komolyat.
2014. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ahhoz olyan lány kell, tudod... ;)
2014. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Kiben mit lát, na igen.:D


De én pl visszahúzódóbb vagyok, szeretem a társaságot is,de nehezen nyílok meg. Pasizás terén meg a több éveseket leszámítva nincs tapasztalatom,tehát nem vagyok kavarós fajta. Sem kihívó öltözködésű.

2014. dec. 29. 17:13
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy érdekes kérdés. És én pont a saját esetemet tudom felhozni példának. :)


Én 21éves vagyok, a párom 29.

az első randin már téma volt nála a szex. Teljesen hátrahőköltem...úgy tálalta,hogy teljesen azt vettem le belőle hogy "ez csak ARRA hajt"- mikor beadtam a derekamat leállt, változott a dolog. Szeret, imád, odáig van értem.


Hidd el, nem minden az, aminek látszik... :)

Próba szerencse! ;)

2014. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nyilván attól is függ, hogy kikkel kezdesz. A nagymenő jóképű csávók általában a szexre ,ennek, mert megtehetik. Evolúciós késztetés, hogy minél jobban szórjuk szét a magjainkat. És ugye, erősebb kutya baaszik.
2014. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ez a tapasztalatom nekem is. "A csendesebb", kevésbé szem előtt lévő fiúkkal kell ismerkedni, legalábbis szerintem.
2014. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!