Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Na most akkor hogy érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor hogy érdemes üzenetet írni?

Figyelt kérdés

Ha szeretnék megismerkedni egy lánnyal, általában írok neki egy rövid dicséretet, de nem mindig, a lényeg, hogy többet írok mint egy "szia".

Nem szeretném azt a benyomást kelteni a másik félnél, hogy képtelen vagyok valami témát felhozni, egyesek szerint jó is, de mások szerint elég lenne egy "szia" is, mert hát ha akar, akkor úgyis válaszol erre is, és amúgy is felesleges többet írni elsőre.

Akkor most hogy csináljam? Nem nevezném magam valami szépnek, így legalább az írásommal próbálok jó benyomást kelteni, de ezek szerint akkor rosszul teszem?



2018. júl. 30. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima szia nem eleg. Mit lehet ra valaszolni?
2018. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Semmi görcs és erőlködés! Csak humor és könnyedség!
2018. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
"mások szerint elég lenne egy "szia" is, mert hát ha akar, akkor úgyis válaszol erre is" - itt a lényeg. Ha ő is akar valamit, akkor egy "szasz"-ra is fog válaszolni, de ha nem, akkor hiába írod le neki a Háború és békét, akkor se fog még egy biccentésre se méltatni.
2018. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
23%

Azzal ugye tisztában vagy, ha te kezdeményezel egy nőnél, elképesztő, emberfeletti teljesítményt kell letegyél az asztalra. Nagyon durván ki kell tűnnöd valamivel a tömegből.

Figyi, ez általában úgy működik, ha egy adott nő akar valamit valakitől, megkeresi, megtalálja. De csak kizárólag azt az adott személyt. Magyarán feleslegesen zaklatni, traktálni a nőket a szimpátiáddal, mert annak 99%-os esélye lesz, hogy úgysem fogsz bejönni neki.

2018. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
@3: Megkaptam a kötelező mínuszokat, pedig a válaszom tapasztalaton alapult és idővel majd rájössz te is. Teljesen mindegy a nőknek, hogy mit írsz, az a lényeg, hogy hogy nézel ki.
2018. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 nem én küldtem a mínuszt, mielőtt félreértenéd :)
2018. júl. 30. 21:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jol gondolod. A hulyek ugysem nem fogjak dijazni de gondolom ertelmesebbre vagysz. Jo az irany! N
2018. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Sehogy. Senki nem fog reagálni, hacsak nem valami "szupererős, szuperpucér" képet raktál ki, ahol épp a jómód látszik a háttérben...
2018. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

A #3-as jól írja...

És ez megmagyarázza, hogy több mint félszáz elküldött, egyenként kb. 500-1000 karakteres, amennyire lehetett szemelyre szóló üzenet különböző oldalakon (es többszáz jöbbrahúzás tinderen) "eredmenye" miert egy nagy 0, egy biccentés sem...

32 eves vagyok, voltak olyan időszakaim, amikor "görcsösen" ráfeküdtem a társkeresés témára, es volt olyan időszak, amikor nem erőltettem semmit, "türelmes" voltam (nagy külömbség van aközött, hogy esetleg "türelmetlen" vagyok, és aközött, hogy addig várok, amíg kifutok az időből)...

Mostanában olyan időszakom van, hogy kezdem elfogadni, hogy egyedül fogok megdögleni (hogy mikor, arról a döntési jogot fenntartom magamnak) soha nem lesz (nem lehet) családom, szóval próbalom élvezni a tyúkszaros életemet, veszek egy BMW-t, kétszázzal tolom neki az országúton, aztan ha úgy gondolom, megcélzok egy jó vastag fát...

2018. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Abszolút lényegtelen mivel kezded ,mert nem számít. Ha jól nézel ki, igazi gazdag megamacsó vagy a képeken, akkor a 'dugunk?' is tökéletesen megfelelő kezdésnek.
2018. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!