Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi igazság van abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi igazság van abban, hogy hasonló külsejű ember a hasonlót találja meg?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy ritka a nagy kontraszt a párkapcsolatok terén, amikor az egyik sokkal szebb vagy dekoratívabb mint a másik.

Nyilván nem az anyagi érdekeken alapuló párkapcsolatokra értem a ritkább eseteket, hanem amikor sejthető, hogy valós érzések vannak két ember között.

Tehát egy átlagos lány, átlagos fiúval vagy jóképű pasi csinos csajjal.


Ti mennyire tapasztaljátok ezt?


2018. júl. 31. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nálam így van. Találtam egy ronda pasast.
2018. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Minden érzelem mögött egy vaskos bankszámla áll. :D
2018. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A szépség mindenkinél mást jelent. Most én hiába mondanám azt, hogy a molett és a kövérség csúnya, ha másnak meg az a vonzó.


Egyébként hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.


Tényleg ritka az, hogy kövér ember mellett vékony pár látható.

2018. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

szerintem a hasonló társadalmi osztály és a hasonló neveltetés,családi minta többet nyom a latba.


amúgy pont mostanában döbbentem meg egy ilyesmi páron.

majdnem minden nap látok egy 10 pontos cicababát.

gyönyörű formás edzett alakja van,de az arca még ettől is szebb meg öltözködésben is eléggé ott van.

egyszere stílusos,vagány és szexi.

szóval az a fajta,aki ha végigbilleg valahol,akkor a férfiak elnémulnak és csak néznek tátott szájjal.


nah és akkor jött egyik nap a barátjával,aki pocakos,kék kantáros melósgatyás,a derekán övtáskával.

a haverom ismerte is és mondta mikor kérdeztem,hogy már 8 éve együtt vannak.

szóval fura volt mert az ilyen szépségű lányok általában x milliós értékű terepjárós tetovált gyúrósok oldalán szoktak sétálni.

2018. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 ilyet ismerek személyesen, mindkét helyen a nők edzőterembe járnak figyelnek az alakjukra, de a pasijuknak semmi tartása nincs elhízott logó férficsöcsök, a másik csak löttyedt semmi nuku izom.


De mindkét pasi elég jól keres.


De állítólag nagy a szerelem.

2018. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokáig érvényben volt ez, de ma már totál felhígult minden, nem-, vagy nem feltétlen van így (indulj ki a rengeteg válásból).
2018. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam is így van. Nem szeretek bele olyanba, akit nálam rondábbnak vagy szebbnek tartok. És általában jól be tudom lőni magamhoz képest, mivel kölcsönös szokott lenni az érdeklődés. ☺
2018. júl. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy van mégegy olyan ronda mint én.
2018. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!