Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinglik! Nektek hogy szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik! Nektek hogy szokott telni a péntek-szombat estétek?

Figyelt kérdés

Általában otthon vagytok vagy el szoktatok járni valamerre péntek-szombat este?

Nem szoktatok arra gondolni,hogy sok fiatal bulizik,a párjával van,ti pedig otthon vagytok egyedül?


2018. aug. 3. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Unalmasan.
2018. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Változó, most például szabadságon voltam a mai nap, és hamarabb elintéztem a heti bevásárlást, nem vágyom amúgy bulizásra, én utazni szeretek, menni, mászkálni, várost nézni, erdőt járni, fotózgatni, most hétvégén is megyek, ezért is jött jól ez a plusz nap. Múlt hét pénteken meg vizsgáztam, mert egy felnőtt, dolgozó ember is tanul alkalmanként, akkor is, ha már rég nem iskolás.

Én nem unatkozom szingliként sem. Társnak is olyat szeretnék, aki tudja tartani a tempómat és nem húz vissza.

2018. aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Én leginkább pihenni és aludni szoktam. Tudom, hogy ebben nincs semmi és unalmasnak tűnhet, de sokszor én már annak is örülök, ha ki tudom magam aludni és nem kell gondolnom semmire.


Nem zavar különösebben és nem is érdekel, hogy más mit csinál.

2018. aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Elmgyek biciklizni, turazni, koncertre vagy valamilyen kozossegi esemenyre. Talalkozok a barataimmal. Nezek egy jo filmet, olvasok, edzek, kondizok, vagy neha elmegyek egy szinhazba egy jo szindarabra. Atmegyek a rokonokhoz, beszelgetunk, viccelodunk, hulyeskedunk.


A f/\szt. Egy onpusztito barom vagyok.

Fekszem egyedul a szobamban, alatalaban rongya hallgatok egy jo kis depressziv zenet. Es kb ennyi. :(

2018. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szórakoztatóan!?



Attól, hogy szingli az ember még van hobbija, vannak barátai, sportolhat, olvashat, megnézhet egy jó filmet...



Van egy rossz hírem, ha szingliként nem tudsz mit kezdeni magaddal péntek vagy szombat este, akkor nem fogsz tudni párkapcsolatban sem.

2018. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
meló, munka aztán kicsit dolgozom..ja
2018. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Kivételesen egész héten dolgozok, pedig csak mindrn 4. nap kell normál esetben. Holnap is megyek. Ha szabad a péntek, szombat, akkor vagy bringázok, vagy éjszakai fürdőzésre megyek ki a tóhoz, esetleg baráttal csinálunk valami kaját, sörpzunk mellé, vagy épp egy hétvégi túra után pihenek otthon, esetleg elnézünk városba, vagy valami közeli településre szabadzéri rendezvényre stb. Szeretek egyedül lenni/élni, nem érzem, hogy belehalnék ebbe, ráadásul most van egy kis kiadásom is pluszban, nem akarnék elverni egy rakás pénzt randira, hogy aztán szopjak a végén. Néha filmezek is amúgy este, de elég ritkán jön össze, pedig mindig tervezem. 🙂
2018. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Változó. De a hétvégét én főként azért szeretem, és várom, mert a heti rumlit össze tudom rámolni. Hétvégén mindig csilli-villi a lakás, péntekre meg elég lelakott. :)

Így van időm, hogy minden a helyére kerüljön, és ragyogjon.

2018. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Olvasás, netezés, házkörüli munka, utazás eddig.

Mostantól hétvégén tanfolyam lesz.

2018. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Rossz volt ezt a kérdést olvasnom, szó szerint megfájdult a szívem:(

rosszul, szomorúan.:(


21F

2018. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!